ARTISTRY luxusná kozmetická značka má niekoľko výnimočných skincare kolekcií, ktoré sa pri ich kombinácii navzájom podporujú a zvyšujú účinok! Sila kombinácie pre krásu a zdravie Vašej pleti je napríklad v úžasných kolekciách YOUTH XTEND & IDEAL RADIANCE! Na jeseň 2015 nám pribudne úplne nová línia skincare produktov HYDRA – V! O jej vlastnostiach Vás budeme informovať už čoskoroooo! Teraz ale niečo k YOUTH XTEND a IDEAL RADIANCE produktom:

Kolekcia ARTISTRY YOUTH XTEND je založená na aktívnom komplexe LifeSirt, tvorenom z extraktu z Myrty, kríčkovitej rastliny pôvodom zo Stredomorskej oblasti. V kombinácii s modernými technológiami, látky z tejto rastliny prispievajú k produkcii proteínu sirtuinu, ktorý pomáha udržovať mladistvý vzhľad pleti. Výrobky z tejto rady navyše obsahujú Peptid Micro-X6, ktorý podporuje produkciu kolagénu a prispieva tak k pružnosti pleti. Extrakty z aceroly, plodov baobabu afrického a čiernych ríbezlí pokožku vyživujú, chránia ju proti vysušovaniu a voľným radikálom.

K týmto exkluzívnym výrobkom môžete pridať výrobky zo skincare línie IDEAL RADIANCE a účinne bieliť pigmentácie a rozžiariť pleť:
NA POVRCHU – pracuje technológia MultiFlora Blend.
Vybraná zmes z kvetín jazmín biely čaj pupalka, sedmokrásky, ukľudňuje, hydratuje a chráni pred podráždením .
UPROSTRED – pôsobí perlový proteín
Vysoko koncentrovaný proteín z perál rozbíja vzhluk melanínu a tlmí podráždenie.
NAJHLBŠIE – 3D technológia
Kapsulovaný lipozóm, ktorý zabezpečuje efektívnu distribúciu a vstrebávanie účinných látok. ( účinnú látku privedie na potrebné miesto do hĺbky pleti a po prasknutí ju uvoľní..)
Acerola (zjasňuje+antioxidant) Sladké drievko (ukľudňuje+zjasňuje) Ceramidy (hydratujú) Granátové jablko a šalvia (zjasňujú)
Inhibítory blokátorov tvorby melanínu zmenšujú produkciu melanínu a tým zmierňujú viditeľnosť hyper-pigmentácií

‪#‎krasavpopredi‬ ‪#‎realladies‬ ‪#‎ARTISTRY‬ ‪#‎IDEALRADIANCE‬‪#‎YOUTHXTEND‬

Message Us