Prvý štvrťrok ubehol ako voda. Ani sme sa nenazdali a už tu máme prvé jarné dni. Aj keď je doba lockdownová, predsa len nie sme všetci nonstop zatvorení doma. Formálne outfity sme vymenili za menej formálne a s tým prichádza aj nový trend pohodlné komplety a teplákové súpravy.

Tepláková súprava naberá úplne iný rozmer ako športove oblečenie. Ak zvolíte vhodný strih nohavíc a dobre padnutú mikinu bez kapucne doladíte bielou košeľou a trenčkotom, garantujem vám, že si to váš šéf ani nevšimne.

Veľmi trendy sú aj úpletové komplety “nude” a neutrálnych farieb, ku ktorým môžete úplne v pohode doladiť aj elegantnejšiu obuv s opätkami. Materiál by mal byt pohodlný a práve preto že nám vedia veľmi dobre padnúť a zakryjú nejakú tú nedokonalosť, hodia sa akémukoľvek typu postavy.

Mám pre vás jednu radu. Kupujte si komplety a tepláky s vyššími pásmi. Krásne vám predĺžia postavu .

Teplákové súpravy vyzerajú veľmi trendy ak sú v jednom farebnom odtieni a jarnú náladu nám urobia pastelové farby ako pistáciová, levanduľová, mätová, marhuľová, slnečnicová ale aj nadčasová biela.

Formálne outfity sme vymenili za menej formálne a s tým prichádza aj nový trend pohodlné komplety a teplákové súpravy!

Predstavte si domáce prostredie s kávou a kamarátkou ktorú ste dlho nevideli a máte čas len pre seba. Nie je úžasné, keď sa pri tom cítite trendy a pohodlne?

Presne takto sa budete cítiť v mäkučkom komplete s papučkami a slniečkom ktoré vám preniká nielen do bytu ale aj do vašej duše.

Rok 2020/2021 teplákovým súpravám naozaj praje. Zostavte si outfit s elegantným nádychom, ktorý skombinujete členkovými čižmičkami na opätku alebo lodičkami. V kurze sú predovšetkým velúrové teplákové súpravy. Zakomponujte do kompletu vestu, kabát, trenčkot a veľmi trendy košeľové kabáty.

Takéto outfity rozhodne nemusia byt nudné. Môžete v nich pôsobiť žensky, sexy aj dievčensky. Noste ich doma aj von. Dolaďte ich teniskami a crossbody kabelkou.

V poslednej dobe bulvárni fotografi zachytávajú rôzne celebrity práve v teplákových súpravách a rôznych kompletoch. Tepláky sa stávajú módnym a žiadaným kúskom pre mnohých infulencerov a ich stylistov.

Buďte jednou z nich.

 

Verím, že po prečítaní tohto blogu si už nebudete spájať teplákovku s uvítacím ceremoniálom olympijských hier. ?

Vaša Júlia

Foto: Natália Jakubcová

Message Us