GIRLS CAN.

Dlho som premýšľala, ako vlastne predstaviť team Krásy v popredí. Krása v popredí niesú len nadšené baby, ktoré používajú luxusnú kozmetickú značku, Krása v popredí je viac, než len magazín krásy na sociálnych sieťach…

Krása v popredí sú ženy, ktoré sú každá iná, ale zároveň sú veľmi podobné. Sú to ženy, ktoré sa rozhodli, že sú dosť dobré, aby mohli žiť život podľa vlastných predstáv. Sú to ženy, ktoré vedia, že jediná cesta, ako si splniť sny, je snívať o nich a pracovať pre ich splnenie. Sú to ženy, ktoré nečakajú, že príde niekto, kto im dá povolenie, že môžu ísť za tým, čo chcú. Pochopili, že krása je ohromne silný transformačný nástroj a že krása a vnútorná sila sú prepojené. Sú to ženy, ktoré si nekonkurujú, ale spolupracujú. Chápu, že tá sila je skrytá v tom, keď ženy držia spolu. Budujú svoje podnikanie a slovo úspech si definovali sami. 

Ako to viem??? Stretávam sa s nimi denne už 15 rokov…

Aj ty si úžasná a môžeš žiť život podľa vlastných prestáv. Môžeš podnikať, môžeš pozitívne ovplyvňovať svoje okolie, môžeš robiť to, čo ťa baví, môžeš byť sama sebe šéfkou. Stačí urobiť prvý krok…pretože GIRLS CAN. 

Viac sa dočítaš na tejto stránke. 

Krásny deň, želá ladyD 

• získaj možnosť nákupu luxusnej kozmetickej značky za veľkoobchodné ceny

• získaj možnosť naštartovať svoje licenčné podnikanie s exkluzívnym zastúpením niekoľkých lifestylových značiek

• začni sa vzdelávať v obore krásy, získavaj najnovšie infošky, sleduj s nami beauty trendy

• napoj sa na aktívny team Krásy v popredí, spolupracuj so svojou teamleaderkou, konzultuj kroky úspechu

• získaj možnosť odbornej analýzy pleti a poradenstvo starostlivosti o pleť pre seba a svoje kamošky zdarma!

• získaj vizážistické a stylingové poradenstvo zdarma!

• získaj možnosť vzdelania v oblasti time-manažmentu, vzťahov, obchodných zručností atď…

• vytvor si ďalší príjem pomocou  výnimočných beauty služieb a tvorby vlastného aktívneho teamu

• získaj možnosť podnikať v harmónii s tvojou rodinou a životným štýlom

Daniela Víznerová

Daniela Víznerová

Zakladateľka Krásy v popredí, beauty and personal coaching

Daniela je zakladateľkou komunity Krása v popredí. Od roku 2004 je certifikovanou konzultantkou na odbornú analýzu pleti a skincare poradenstvo. Venuje sa beauty coachingu, je ambasadorkou luxusnej značky ARTISTRY, píše beauty blogy, vedie svoj osobný pozitívny blog #ladydnotes a pomáha ženám rozvíjať vlastné podnikanie.

Mimi Candi Pelikan

Mimi Candi Pelikan

skincare specialist, beauty consultant, ambassador ARTISTRY, business owner

Mimi je tvárou komunity Krása v popredí už niekoľko rokov. Na Slovensku vlastnila prestížny salón krásy, zlákalo ju však cestovanie a láska, ktorú našla na ostrove Bali, kde žije so svojim manželom Fabriziom a dcérkou Nailou. Mimi je blogerkou, influencerkou, dizajnérkou šperkov Biu Bali a aj napriek všetkým povinnostiam a cestovaniu si vždy rada nájde čas na svoje beauty podnikanie a na našu komunitu KP.

Mária Komárová

Mária Komárová

skincare specialist, makeup artist, beauty consultant, business owner

Mária je jednou z našich najúspešnejších beauty konzultantiek. Krása je jej poslaním už 11 rokov, je majiteľkouj luxusného kozmetického salónu BeautyLine, ktorý spolupracuje výhradne so značkou ARTISTRY. Jej zameraním je nielen diagnostika pleti, ale aj svadobný makeup, ktorému sa venuje profesionálne. Takisto medzi jej aktivity patrí aj profesionálny koučing beauty teamov.

Hany Lednárová

Hany Lednárová

Profesional makeup artist, beauty conultant, business owner

Hany je profesionálna makeup artist od roku 2005, certifikovaná Asociáciou vizážistov a stylistov v Prahe, spolupracovala na niekoľkých veľmi zaujímavých mediálnych projektoch a pre @krasavpopredi je oficiálnou školiteľkou vizážistiky, už 4 roky chystá makeup tutorials a beauty blogy.

Katka Duchoňová

Katka Duchoňová

beauty consultant, skincare specialist, business owner

Katka patrí k najúspešnejším beauty podnikateľkám generácie Y a je najmladšou leaderkou KP. Špecializuje sa na oblasť krásy a starostlivosti o pleť, vedie svoj team, inširuje mladú generáciu k úspechu a je dôkazom, že nikto nieje príliš mladý ( alebo starý ), aby mohol žiť život podľa vlastných predstáv.

Pavla Hnojská

Pavla Hnojská

beauty consultant, business owner, ambassador KP ČR

Pavla sa venuje oblasti krásy a luxusnej značke ARTISTRY už viac ako 20 rokov. Spolu so svojim manželom vychovávajú 4 deti, majú niekoľko podnikateľských aktivít a tento rok získali prestížne podnikateľské platinové ocenenie. Taktiež sú ambásadormi projektu Krása v popredí v Českej republike so sídlom v Prahe. Kontakt: pavla@hnojska.cz

Chceš dostávať novinky od ladyDnotes?

Návody pre kráľovnú

KP Learning

Krása v popredí

This error message is only visible to WordPress admins

Error: There is no connected account for the user krasavpopredi. Feed will not update.

Message Us