ARTISTRY prináša úplne nové zmýšlanie o pleti. Nedelí ju na mladú a zrelú, ale na ZDRAVÚ vs. NEZDRAVÚ! Z nefungujúceho kŕčovitého udržiavania mladosti sa posunieme na inú úroveň. Budeme sa zameriavať na výživu a tvorenie zdravia pleti, pretože len zdravá pleť môže vyzerať skvele. Vek nevieme ovplyvniť, ale vieme ovplyvniť zdravie pleti a to, ako naša pleť vyzerá a ako sa chová.

ARTISTRY prináša na trh produkty s čistým, prírodným a netoxickým zložením, pokračuje v spolupráci s NUTRILITE, posúva ju však ešte o level vyššie. 

60 rokov skincare vývoja a 85 rokov špecializovania sa na fytonutrienty = spolu 145 rokov odborného vedeckého prístupu k zdraviu nášho tela a pleti. 

SKIN NUTRITION je:

  • VEGÁNSKA KOZMETIKA – používa známku VEGAN od Vegan society, ktorú nám udelila najstaršia vegánska spoločnosť na svete, založená na podporu filozofie a životného štýlu vegánstva. Produkty, ktoré túto známku používajú, musia spĺňať štandardy Vegan Animal-free Standards, bez živočíšnych zložiek a bez testovania na zvieratách.
  • PARABEN FREE ( bez parabenov, ftalátov, bez minerálnych olejov, sulfátov, takisto sme si zvolili preventívny prístup k bezpečnosti našej kozmetiky a SKIN NUTRITION nepoužíva žiadnu z 1300 potenciálne dráždivých zložiek, ktoré bežné kozmetiky vo svojich produktoch zvyknú používať.
  • ČISTÉ PRÍRODNÉ RASTLINNÉ ZLOŽKY – SRDCOM NOVEJ ARTISTRY FORMULY sú rastlinné koncentráty a fytonutrienty z permakultúrnych bio-fariem značky NUTRILITE.
  • ECO-FRIENDLY – Artistry používa SMART OBALY, udržateľné obalové materiály. Produkty Skin Nutrition sú vyrábané v zariadeniach, ktoré dokážu znovu použiť a recyklovať takmer všetky materiály na výrobu kozmetických obalov. Ročne ušetrí materiál, ktorý predstavuje 13.2 miliónov plastových fliaš na vodu. Zároveň ušetríme použítím udržateľných obalových materiálov 13 000 kg papiera ročne. Artistry skincare produkty sú koncentrované a pri používaní stačí naniesť menšie množstvo prípravku.

Zoznám sa s novým sérom kolekcie starostlivosti o pleť SKIN NUTRITION.

V malej flaštičke získaš ohromnú výživu a ochranu pleti. Sérum obsahuje:

TROJMOLEKULÁRNA KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyalurónová je pre naše telo mimoriadne cenná látka. Spája kolagénové a elastínové vlákna v dermis a viaže molekuly vody, čím udržuje pokožku hladkú.  Má tiež schopnosť minimalizovať zápal a odstraňovať voľné radikály.  S vekom sa jeho množstvo znižuje, čo vedie k tvorbe vrások. V sére sú 3 druhy kyseliny hyaluronovej – mini, mikro a makro.

VITAMÍN C

Podporuje tvorbu kolagénu, chráni existujúci kolagén, chráni pred oxidačným stresom, pôsobí proti pigmentovým škvrnám. 

2 typy vitamínu C ( Kyselina askorbová a  koncentrát z Acerola )

Sérum obsahuje 10% koncentrát čistého vitamínu C – naozaj silný a účinný koncentrát

VÝŤAŽOK ZO ŽENŠENU

Silný antioxidant, životabudič, syntéza kolagénu, pri liečbe kožných zápalov, rozjasnenie pleti

CHIA SEMIAČKA

kapsulované v lipozómoch – hydratácia, prejasnenie, bielenie pigmentácií, výživa pleti

OLEJE PUPALKA, PERILA, SLNEČNICA

VITAMÍN E

 antioxidácia, ochrana buniek a kolagénu, protivráskový a protizápalový vitamín

PEPTIDY 

hviezda kozmetického sveta, stavebné kamene proteínov. Peptidy (polypeptidy) sú látky zložené z krátkych reťazcov aminokyselín, ktoré tvoria proteíny (bielkoviny) v našom tele, vrátane kolagénu v koži. 

NEUROPEPTIDY – KOMUNIKAČNÉ PEPTIDY – zameriavajú sa na rovnaký mechanizmus tvorby vrások, ale bojujú proti vráskam odlišným spôsobom ako botox, bez vedľajších účinkov. Bezpečná alternatíva botoxu. Nezmrazujú tvár, ani neznehybňujú svaly. 

Neuropeptidy priamo pomáhajú tlmiť prenos elektrických impulzov neurotransmitermi do svalov. Potláčajú svalové sťahy a vyhladzujú tak jemné vrásky, ktoré sú výsledkom opakovaného používania tvárových svalov. ( Acetyl Octapeptid – 3 ( SNAP8 ) + Dipeptid diaminobutyroylbenzylamid diacetát )

Výrobok sa riadi filozofiou Artistry Clean, čo znamená, že je registrovaný v The Vegan Society, neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, nie je testovaný na zvieratách a neobsahuje minerálne oleje, parabény, ftaláty, povrchovo aktívne látky na báze sulfátov ani cyklické silikóny. Tento výrobok je skrátka navrhnutý tak, aby bol šetrný k Vašej pokožke a našej planéte.

V predaji už od septembra 2022. Sleduj náš instagram @krasavpopredi a dozvieš sa všetky tipy, trendy, topky zo sveta krásy včas.

Message Us