LadyD, Ty si v žiadnom prípade nekupuj psa !!! Pes potrebuje opateru! ( povedali matke dvoch detí, ktoré majú medzi sebou 21 mesačný rozdiel, mama mia! ) …Vy máte úplne šialený životný štýl! Ten pes bude celé dni sám doma! Neznesiem ľudí, ktorí si kúpia psa a nechajú ho chudáka doma opusteného…( hej, aj toto mi povedali… ) LadyD, všade, ale úplne všade budeš mať chlpy! Chlpy je jedle, chlpy na gauči, oblečieš sa a kým odídeš z bytu, 2 x sa prezlečieš, lebo budeš celá od chlpov, keď na Teba vyskočí! Dobre si to premysli, ladyD! Prečo chceš psa??? Kúp si mačku, tá Ťa nebude potrebovať!!! ( WHAT? 😀 ) A venčenie, ladyD !!! Katastrofa! Budeš mať ocikaný celýýýýýý byt !!! ( Mám pocit, že si chcem kúpiť ťavu, a nie psa, keď mi toto hovoria… ) Ráno o 5 hod budeš vstávať!!!! Vážne !!! Keď si pes pískne, ty budeš musieť vyskočiť… ( pískajúceho psa som ešte nevidela, ale verím, že sa dokážu naučiť všetko ) A kde ho dáš, keď pôjdete preč??? Zabudni na dovolenky !!! Zabudni ! Pes je horší ako dieťa !!!

A viete čo je ešte horšie, “ako pes, alebo dokonca dieťa” ??? HATER! Negáč! Niekto, kto Vás chce odradiť od Vašich snov. Čo??? Ty chceš pestovať bio zeleninu a predávať ju??? Blázniš? Kaufland praská zeleninou…Ty chceš schudnúť??? Takto vyzeráš dobre!!! Každý chlap chce ajtak bacuľku! Toho chlapa chceš??? Takého dobráka? Ty si chceš ostrihať vlasy??? Pre Boha, nerob to !!! ( to je jedno, že sú vysušené a polámané ) Ty chceš žiť život podľa svojich predstáv??? Blázniš? Na Slovensku ???? ( tak sa teda všetci odsťahujme )

Chcú Vám poradiť! Myslia to s Vami dobre! Ale spýtali sa Vás: Prečo to vlastne chceš??? Čo Ťa na tom láka? Prečo po tom túžiš??? Prečo chceš schudnúť 20 kg? Prečo sa chceš osamostatniť od rodičov? Prečo chceš odísť zo zamestnania a pracovať z domova? Prečo chceš cestovať po svete??? Dokázali už v živote niečo??? Majú to, čo chcete VY??? Majú peniaze? Slobodu? Vychované deti? Super postavu??? Keď Vám radia??? A teraz nechcem nikoho uraziť, odpustite mi! Ale svet je plnýýýýý teoretických profesionálov, špecialistov na gauči! 😀

Skôr, ako si vezmete k srdcu múdru radu od nejakého odborníka na VÁŠ život, spýtajte sa Vášho srdca, po čom naozaj, ale naozaj túži??? Počúvajte svoj vnútorný hlas. Sledujte nenápadné signály od Boha, ktorý Vás vedie tou správnou cestou. Alebo už konečne pochopte, že tie kopance Vám niečo naznačujú… 😀 Buďte odhodlané a NIKOMU, ale naozaj NIKOMU nedovoľte, aby Vám ukradol Vaše sny. Vypočujte si ich, ok, ale urobte si “po svojom”! Rozmýšľajte, či im ide o Vás, alebo o to, aby mali SVOJU pravdu. Niekde som čítala úžasný citát: VŠETCI CHCÚ VAŠE DOBRO, NENECHAJTE SI HO VZIAŤ !!! 😀 Verte, že všetko príde v tú spávnu chvíľu. Tomu, kto je pripravený, odhodlaný, aktívny.

A viete, čo Vám povedia potom, keď sa Vám to podarí??? Že ste mali ŠŤASTIE !!!

Už štvrtý týždeň pozorujem tento úžasný psí život…Som šťastná, že môže byť súčasťou našej rodiny. Deti ju zbožňujú. A my dvaja s mužom asi ešte viac. 😀 Dlhokánskych vlasov našej dcéry je na zemi stále viac, ako chlpov nášho psa. To malé stvorenie prehováram ráno o 8.30 h, aby už vyliezlo z tej postele / samozrejme našej :D… Veď nehovorí sa len tak: “ aký pán, taký pes.” Že??? Milujeme lazy rána, dlhé raňajky a dopoludňajší chill. Ak je doma sama, spí. Kľudne si s nami urobí party time aj o pol noci, pretože náš režim je občas taký. A ona sa mu dokonale prispôsobila. Byt ocikaný nemám. Má už rok a vie sa správať 😉 … Milujem, keď ideme von a ja si pri tom pozorovaní štvornohého tvora dokonale vyvetrám hlavu.

Nie, nemala som šťastie. Ja som si JU proste vysnívala!

Tak ja len toľko dnes. Vy viete, že to nebolo o našom psovi. Bolo to o Vás a o Vašom živote, podľa Vašich predstáv. Vaše myšlienky, Vaše predstavy a túžby tvoria Vašu REALITU!

Happy week, ladyD

Message Us