JAR je úžasným obdobím….Neprebúdza sa len príroda okolo nás, zmena prebieha aj v našom tele. Pleť sa oveľa viac čistí, prispôsobuje sa zmene ovzdušia. Ako jej môžeme pomôcť a naštartovať jarnú detoxikáciu???

  1. ZLEPŠITE SI PITNÝ REŽIM!!! Základom detoxikácie tela a pokožky je VODA! Vodné prostredie je nevyhnutné pre všetky procesy prebiehajúce v našom tele. Ak chcete dopriať pokožke prečistenie, zvýšte pitný režim, zaraďte do pitného režimu bylinkové čajíky, úžasné účinky má MÄTA, ŽIHĽAVA, PÚPAVA, silný efekt práve pre pleť má kvalitný, sypaný BIELY ČAJ! Vrásky, vyrážky, akné, pomaly hojace sa zápaly sú výsledkom nahromadenia toxínov v tele, toxíny negatívne vplývajú aj na kolagén a elastín v pokožke.
  2. VYŽIVTE PLEŤ ZVNÚTRA!!! Úžasnou pomôckou pri detoxikácii pleti je nová NUTRIKOZMETIKA TRUVIVITY! Obsahuje super-antioxidanty zo šípok, hroznových jadierok a GOJI, vitamín C a ZINOK, ktoré pôsobia protizápalovo, zároveň dodáva pleti obilné fyto-CERAMIDY, ktoré obnovujú lipidovú bariéru a zvyšujú hydratáciu pleti. Zároveň upravte jedálniček, zvýšte príjem ovocia a zeleniny, obmedzte cukor, mlieko a bielu múku. 
  3. VYHOĎTE STARÚ A NEKVALITNÚ DEKORATÍVNU KOZMETIKU!!! Prvé jarné dni sú úžasné nielen na vytriedenie šatníka, ale aj na upratanie Vašej kozmetickej taštičky! Vyhoďte staré líčidlá, vyhoďte nekvalitné značky z drogérií, alebo supermarketu…Určite urobíte pre svoju pleť lepšiu službu, keď budete mať v taštičke pár kvalitných, “čerstvých” kúskov, miesto kopy nekvalitných líčidiel, ktoré zaťažujú pleť, premasťujú, alebo dráždia. Maskaru vymieňajte cca po 3 mesiacoch, tieniky vydržia max.2 roky, ak líčidlá “zapáchajú”, okamžite ich vyhoďte do koša.
  4. HYDRATUJTE, HYDRATUJTE, HYDRATUJTE…. Po zime môže byť každý typ pokožky dehydratovaný! Ak máte mastnú pleť, premasťovanie, zápaly, upchávanie pórov a šupinky môžu byť spôsobené NEROVNOVÁHOU V POKOŽKE, toxínmi a DEHYDRATÁCIOU. Najlepšia cesta k rovnováhe je určite nová kolekcia HYDRA-V, ktorá má špeciálne prípravky pre všetky typy pleti. Obsahuje čistú VODU Z NÓRSKYCH FJORDOV kapsulovanú do ARTISTRY HYDRA V LIPOZÓMOV, ktorý praská v jednotlivých vrstvách epidermy a tým zabezpečuje dokonalú hydratáciu, KYSELINU HYALURONOVÚ, 9 MINERÁLOV Z RUŽOVEJ HIMALÁJSKEJ SOLI a za studena lisovaný olej z havajského ACAI! Úžasný účinok HYDRA-V oceňujem práve teraz, v jarnom období, moja pleť je napitá, pružná, bez vyrážok…
  5. A posledný bod: POHYYYYYYYYYB!!! Dievčatá, nastal čas opustiť zónu pohodlia a začať niečo robiť pre svoje telo, zdravie, pre svoju pleť…Ako súvisí pohyb s pleťou??? OHROMNE!!! Okysličená krv zásobuje kyslíkom každú zo 60 biliónov buniek v tele a zbavuje organizmus toxických látok. Rovnako ako naše telo potrebuje kyslík aj naša pleť…Napríklad YOGA má blahodarné účinky na posilnenie a na natiahnutie tela, priaznivo vplýva na krvný a lymfatický obeh, stimuluje prekrvenie orgánov a okysličenie celého tela. Jednotlivé fázy yogy telo detoxikujú, otvárajú energetické kanáliky a čistia nervový systém. Ďalším skvelým druhom pohybu je BEH !!!! Myslite však na to, aby ste po športovej aktivite dôkladne ošetrili pleť pomocou 3 krokov! Z pokožky sa nám vyplavujú toxíny, maz, pot a zbierajú sa na nej nečistoty. Preto je starostlivosť o pleť po športe NEVYHNUTNÁ!

Verím, že Vás mojich 5 KROKOV K JARNEJ DETOXIKÁCII PLETI inšpirujú…

užívajte si slniečko, Vaša ladyD

Message Us