Už od rána oslavujem medzinárodný deň žien 🙂 a nevedela som sa dočkať, kedy mi môj manžel prinesie beauty balíček. Jar totižto vítame v našom svete krásy nielen s limitovanou kolekciou farieb CANDY BOX, ale aj s NOVÝMI MAKEUPMI z kolekcie HydraV, ktorú všetky zbožňujeme !!!! ?❤ Doslova ZÁŽITOK pre naše slovenské, dehydratované tváričky…

V čom sú teda HydraV MAKEUPY výnimočné a ako si vybrať ten správny ???

  • Ich hlavná funkcia okrem jemného – prirodzeného krytia je UDRŽANIE HYDRATÁCIE V PLETI POČAS CELÉHO DŇA. Najviac si tento pocit budú užívať ženy s normálnou až suchšou pleťou, počas teplých dní bude tento makeup patriť aj k mojim miláčikom, (i keď mám mastnú pleť) lebo je SUPERĽAHKÝ !!!! Na pleti ho vôbec nebudete cítiť, pracuje sa s ním veľmi jednoducho, skvele sa roztiera. Môžete použiť malé kozmetické “vajíčko”, štetec, alebo aj prsty. Hneď, ako si ho nanesiete na pleť, ucítite príliv hydratácie a sviežosti. Základ jeho zloženia je:
  1. ČISTÁ PRÍRODNÁ SĽUDA s MINERÁLMI, neupcháva póry, úžasne prilne k pokožke a prežiaruje pigmenty
  2. VODA Z NÓRSKYCH FJORDOV, nielen v našich krémoch, ale aj v makeupe, osviežuje, hydratuje
  3. VÝŤAŽOK Z ACAI pôsobí proti oxidačnému stresu, dodáva pleti jas
  4. ROZJASŇUJÚCE ZLOŽKY dodávajú pokožke žiarivý vzhľad
  5. OF 15 PA++, ktorý je ideálnou ochranou pred slnečnými lúčmi v našom podnebnom pásme

HydraV makeupy majú 6 nádherných odtieňov, navrhnutých podľa modernej typológie: PODTÓNOV PLETI.

POZNÁŠ SVOJ PODTÓN PLETI ??? 

PODTÓN PLETI ( C, W, N ) + INTENZITA FARBY ( L ) = VÁŠ IDEÁLNY ODTIEŇ ARTISTRY MAKEUPU

Najbežnejší podtón pleti je žltý. Ak máte hebkú pleť s vyrovnaným tónom, vyberte si podkladový makeup rovnakého odtieňa, ako je podtón vašej pleti. Pokiaľ máte začervenanú pleť kôli podráždeniu, vyberte si skôr podkladový makeup so ŽLTÝM podtónom, aby ste neutralizovali a vyrovnali tón pleti. Ak si neviete správne určiť podtón pleti, skúste N-kové odtiene. Platí však pravidlo: správne zvolený makeup NESMIE BYŤ VIDIEŤ a musí pôsobiť maximálne prirodzene, ako druhá koža !!!!

INTENZITA FARBY = L ( 1, 2, 3 ) sa MENÍ napríklad podľa opálenia, náš podtón pleti sa nemení. 🙂 

Ak ťa zaujíma téma TYPOLÓGIE PODĽA PODTÓNU a chcela by si si vedieť vybrať ideálny odtieň makeupu podľa tvojho podtónu, určite sa prihlás do našej profesionálnej ŠKOLY LÍČENIA, kde sa takýmto témam venujeme veľmi podrobne.

Verím, že vám môj nový beauty blog pomohol ?, ak máte akékoľvek otázočky týkajúce sa makeupov,

kľudne mi píšte…Teraz už letím na beauty konzultáciu s mojimi kočkami z podnikateľského teamu, makeupy samozrejme berieeeem so sebou !!! ?

xo, ladyD ❤

 

 

 

Message Us