Dnešný beauty blog venujem výnimočnej ARTISTRY novinke, ktorú sme veru nedočkavo očakávali… 🙂 dermatologickému prístroju DERMASONIC. Zhrniem moje pocity, postrehy a odborné infošky. Takže to môžete kľudne brať ako takú mini – recenziu…

  • V prvom rade musím napísať, že som pri príchode DERMASONIC prístroja na náš trh netušila, čo môžem očakávať. Budú sa diať zázraky? Bude taký skvelý, ako sa zdá? Vyplatí sa investícia? Bude vidieť na pleti “rozdiel”? Najskôr ma vyšokoval DIZAJN nášho ARTISTRY pomocníka. Prístroj je naozaj krásny, dokonale uchopiteľný, dokonca “komunikuje” a pomáha vám zorientovať sa v možnostiach režimov. Je veľmi intuitívny a dá sa povedať že “smart”, pretože funguje veľmi logicky a jednoducho. K prístroju sa nasádzajú 2 hlavice: hlavica s ultrazvukovou čepeľou a hlavica na galvanoterapiu. Dermasonic sa začne chovať podľa toho, aký nástavec naň dáte. Intenzitu ošetrenia môžete regulovať pomocou 3 stupňov, prepínate si ich krátkym stlačením tlačítka ON/OFF. Absolutne úžasné je aj to, že každý režim je nastavený na dobu, počas ktorej ho máte používať a po uplynutí stanoveného času sa sám automaticky vypne. Takže si nemôžete uškodiť, ak sa budete riadiť stanoveným časom. Titanové časti hlavice čistite po použití jemným dezinfekčným prípravkom bez obsahu liehu / alkoholu, alebo LOC čistiacimi obrúskami. Fantastický, krásny, jednoduchý na obsluhu a použitie, superúčinný…A má pre vás jedno milé prekvapenie, hneď ako ho zapnete. Ale to sa nechajte prekvapiť. ? Taký bol prvý dojem po zoznámení sa s Dermasonicom.

  • Čo tie účinky? Budú sa teda diať zázraky??? Začnem ULTRAZVUKOVÝM ČISTENÍM, ktoré by sme mali vykonať vždy pred galvanizáciou, aby sme do pokožky vpravovali IBA ÚČINNÉ LÁTKY z našich skvelých sér a nie nečistoty. Nástavec s titanovou ultrazvukovou špachtľou produkuje ultrazvukové vibrácie s frekvenciou 30 000 Hz a na pokožke vytvára efekt bublinkových trysiek, ktoré funguje ako taká “vapka” pre pleť 🙂, ktorá výrazne pomáha čistiť póry. Pred použitím našej beauty “vapky” pleť vyčistite prvým krokom, poriadne navhlčite pleťovou vodou BEZ ALKOHOLU ( alebo čistou vodou, ja doporučujem pre lepší účinok pleťovú – z našich je vhodná Youth Xtend a HydraV, Essentials nie ), ideálne sa na pokožku nanáša pomocou malého rozprašovača. Ak budete mať pokožku naparenú / po sprche /, efekt čistenia bude ešte silnejší. Pleť si pomocou Dermasonicu čistite 1 – 2 x týždenne, tak dlho, ako je režim čistenia automaticky navolený. Čo môžeme očakávať od ultrazvukového čistenia? Vyčistenie čiernych bodiek, vytiahnutie nečistôt z pórov, odblokovanie kožných žliaz, odstránenie odumretých buniek, škodlivín, zvyškov makeupu atď…. Kvalitné čistenie pleti je napríklad nevyhnutné pri problémovej pleti a môže výrazne odstrániť tvorbu zápalov a akné. Úžasné, čo vy na to??? 🙂 Pri prvom nástavci sa zázraky dejú…ak nie na počkanie, určite po pár čisteniach. Poďme sa mrknúť na druhý….

 

  • Na GALVANOTERAPIU s ARTISTRY prístrojom som bola taaaak zvedavá, že môj manžel čech 🙂 by to nazval “zvědavá jak lázeňská veverka” Zase easy peasy nasadíme nástavec na galvanizáciu, na dotykovom ovládaní zvolíme režim a ideme na toooo…Reštart pleťových buniek sa môže začať! Jednoduchým spôsobom, v pohodlí domova sme tvorcom vlastnej zdravej a krásnej pleti, aktivujeme pleťové bunky a tým výrazne zvyšujeme regeneráciu pokožky, zvýšime prísun aktívnych zložiek z našich sér až na 24 hodín, spomaľujeme stárnutie buniek, zvýrazňujeme hydratáciu, prejasňujeme pleť, zjemňujeme ju, vypíname a minimalizujeme rozšírené póry. Po zvolení jedného z 5 režimov sa automaticky spustí program pri dotyku s pokožkou a po uplynutí času ošetrenia sa sám vypne.
  • Čistý galvanický tok využívajú režimy VITAMÍN C, HYDRATÁCIA a ŽIARIVOSŤ, ten penetruje do výrobku a následne do hĺbky kože, až na bazálnu úroveň. Zase easy, ako nedeľné ráno, zopakujem: nasadím hlavicu, zapnem prístroj, vyberiem program, nastavím intenzitu, aplikujem po dobu nastavenú v prístroji, po uplynutí sa prístroj sám vypne…Baby, ja som NADŠENÁ !!!! 🙂
  • Galvanický tok v kombinácii s mikro-masážou, tzn.DERMÁLNY PRÚD využívajú režimy PROTI VRÁSKAM A LIFTING. Samozrejme, že milovaná ARTISTRY pôsobí na pokožku aj bez použitia DERMASONICU, len je to trvá oveľa dlhšie a účinok je naviazaný na štruktúru pleti každej klientky. Galvanický prúd posúva účinné zložky cez štruktúru pokožky k bazálnej vrstve oveľa rýchlejšie a silnejšie, preto môžeme účinok ARTISTRY vidieť hneď po pár ošetreniach. Toto ošetrenie ( galvanoterapiu ) nesmie absolvovať človek s kardiostimulátorom a tehotné ženy po konzultácii so svojim lekárom. Aké boli VÝSLEDKY??? Hneď po použití je vidieť okamžitý účinok. Pleť je výrazne viac hydratovaná, vypnutá, dokonale hladká a doslova “žiari”. Galvanoterapia má účinok pôsobenia až 24 hodín, takže vplýva aj na vaše ďalšie ošetrenia pleti, ktoré nasledujú. Galvanoterapia je pri oboch režimoch kombinovaná aj so svetelnou LED terapiou na stimuláciu kolagénových vlákien, na podporenie liečby akné atď. Veľmi zaujímavé bolo pozorovať, že ten mega rozdiel a nádhernú pleť vidia klientky aj na ďalší deň po oštetrení. je to proste úplnááá pecka a kto nevyskúšal, nepochopí. Prístroj sa udržiava veľmi jednoducho, stačí pretrieť titanové časti LOC vreckovkami.

Vedeli ste o tom, že našu pokožku chránia 3 ochranné vrstvy??? Vrstva odumretých buniek, vrstva tukov a kyslá vrstva, vrstva pH. Práve pri kyslej vrstve sa zastaví 90% výrobkov starostlivosti o pleť a neprenikne ďalej do hĺbky pleti. Vo chvíli, keď sa Dermasonic dotkne vašej pokožky, dochádza na chvíľu k neutralizácii ochrannej bariéry. Takže čokoľvek ste pred použitím Dermasonicu naniesli na pleť, v okamihu kontaktu s prístrojom dostávate do hĺbky vašej pleti. 

Ak ste ešte ARTISTRY čistenie a galvanoterapiu nevyskúšali, určite mi píšte, alebo ak máte svoju beauty konzultantku, dohodnite sa priamo s ňou. Dermasonic bude v predaji na Slovensku už za pár dní a verím, že bude kraľovať medzi vašimi ARTISTRY produktami.

 

xo, ladyD

Prečítaj si beauty blog o novom personalizovanom sére, ktoré je ideálnym produktom pre využitie prístroja DERMASONIC:

Personalizácia a tvoj nový rituál krásy

Doporučené produkty k prístroju DERMASONIC:

Obj. č.: 117842 Vyhladzujúce sérum INTENSIVE SKINCARE ( režim RADIANT )

Obj. č.: 109709 Spevňujúce sérum proti vráskam INTENSIVE SKINCARE ( používať iba večer – režim LIFT )

Obj. č.: 120524 Pokročilý prípravok s kyselinou hyaluronovou a vitamínom C ( režim VITAMIN C + HYDRATE  ) 

Personalizované sérum SIGNATURE SELECT ( režim Signature Select, alebo režimy podľa aktivátora )

Obj. č.: 117644 Osviežujúca pleťová voda HydraV ( na vytvorenie bublinkových trysiek )

Obj. č.: 113802 Zjemňujúca pleťová emulzia Youth Xtend ( pleťová voda )

Obj. č.: 110485 L.O.C.čistiace obrúsky

+ čistiaci gel na vyčistenie pleti pred ultrazvukovým čistením

Message Us