Babyyyy, ja už sa vytešujem z noviniek od ARTISTRY! Samozrejme, ako sa patrí na jednu z 5 najlepších kozmetických značiek, sú božskééééé !!!!❤️ Aby som zodpovedala vaše otázky, zhrniem infošky o podkladových prípravkoch ARTISTRY v mojom beauty blogu a trošku vnesiem svetlo do témy:

Ako si vyprať ten správny pre vás? 

IMG_5397

  • BB CREAM – Beauty Balm Cream EXACT FIT je vlastne hydratačný tónovací krém. Skvele našu pleť chráni pred slnkom, obsahuje OF 35 UVA/UVB PA+++ ( takže najvyžšia ochrana pred UV žiarením ) Pleť nám osvieži, hydratuje, zvláčni a jemne zjednotí tón pleti. Jeho schopnosť krytia je 1 – čiže nízka, základná. Vhodný je pre klientky, ktoré niesú zvyknuté nosiť makeup, prípadne pri športe alebo počas dňa na pláži. Vhodný je pre všetky typy pleti.
  • CC CREAM – Colour Control Cream IDEAL RADIANCE     naša božskááá novinka! Už podľa názvu nám je jasné, že jeho úlohou je zamaskovať farebné nerovnosti pleti, zjednotiť tón a dodať pokožke žiarivosť. Obsahuje ochranný filter OF 50 UVA/UVB PA+++. POZOR! Číslo OF xx neznamená silu ochranného faktoru! Znamená iba, koľko krát si môžete predĺžiť pobyt na slnku za 24 hod bez spálenia UVB lúčmi. Kvalitu ochranného filtru zistíte podľa PA ochrany. Najkvalitnejšia ochrana je práve PA+++, ktorá chráni pred nebezpečnými UVA lúčmi. Čím menej +, tým ochrana menej intenzívna. V jednoduchosti? Bez kozmetického prípravku s PA ochranou by ste na slniečko nemali ani vystrčiť nos! ? Takže: Ak chcete počas leta fantastický podkladový prípravok, ktorý je ľahučký, znesie ho aj mastná pleť, suchá ho bude milovať a špičkovo vašu pokožku ochráni, “voila”, tu ho máme !!!! ARTISTRY CC cream na našom trhu ponúka v 3 farebných odtieňoch: light ( pre svetlejší typ pleti, ako mám napr.momentálne ja ), light-medium ( pre stredne opálenú pokožku, alebo tmavší typ pleti ) a medium ( pre výrazne opálenú pokožku ) Schopnosť krytia tohto produktu je 2 – čiže stredná. Obsahuje rovnako ako naše úžasné IDEAL RADIANCE skincare prípravky – kvetinovú zmes MultiFlora Blend, perlový proteín a exkluzívny lipozómový transportný systém účinných látok.

Processed with MOLDIV

  • DLHOTRVÁCNY PODKLADOVÝ MAKEUP EXACT FIT je profesionálny makeup, ktorý spĺňa aj tie najprísnejšie nároky profesionálnych vizážistov. Jeho schopnosť zotrvať bezchybne na našej pokožke je až 24-hodinová. Perfektne zvláda vlhkosť, vysoké teploty, slzy, vodu, neotláča sa a nerozmazáva. Obsahuje OF 15 UVA/UVB PA++. Tento makeup neobsahuje žiadne oleje, obsahuje vodu z nórskych fjordov, vyživuje a chráni pleť.  Určený je pre všetky typy pleti, z mojej skúsenosti je ideálny hlavne pre normálnu a mastnejšiu pleť. Dostupný je v 9 odtieňoch a jeho schopnosť krytia je 3 –  čiže vysoká!

Žiadny z našich podkladových prípravkov nieje iba výrobkom určeným pre estetické účely! Každý je zároveň profesionálnym produktom i starostlivosti o pleť a dopĺňa váš každodenný trojkrokový režim správnej starostlivosti o pokožku!!! To však neznamená, že už nemusíte používať svoj denný krém! CC cream je nadstavba, ktorá prepája starostlivosť o pleť s estetickými produktami!

  • KOREKTOR EXACT FIT je ďalšou fantastickou ARTISTRY novinkou! Je tekutý, nežmolkuje sa, nevyzerá na pokožke sucho a neukladá sa do jemných vrások okolo očí. Zároveň perfektne drží, nerozteká sa a odoláva horúčave, vlhkosti a akejkoľvek aktivite. Do tohto produktu som sa zamilovala okamžite !!!❤️ V ponuke máme ROZJASŇOVAČ a 3 FAREBNÉ ODTIENE: Light, Light-Medium a Medium. Takže zbohom kruhy pod očami, zbohom sčervenanie, vyrážky a tmavé škvrny, VITAJ BEZCHYBNÁ PLEŤ! 

Processed with MOLDIV

Taaaaak, čo hovoríte na novinky ??? ? Ak máte akékoľvek otázky, ktoré som v mojom beauty-blogu nezodpovedala, píšte ich do komentu!

…ešte krajší deň s ARTISTRY želá ladyD ?

 

Message Us