Moje dnešné “rozprávanie” o pleti začnem tým, že som JEDNOU Z VÁS! Som žena, ktorá sa o seba “zdravo” stará, pretože chápe, že krása je silný transformačný nástroj. Všetko so všetkým súvisí a ak sa naučíme milovať seba a rozmaznávať sa, prirodzene budeme milovať všetko okolo nás, celý náš život. Vo svojej praxi som už stretla veľa, veľa žien, ktoré museli najskôr pochopiť, že sú dôležité, výnimočné, vzácne, krásne, potom sa ich život ohromne posunul vpred. Transformácia života cez krásu je súčasťou môjho poslania.

Moja cesta začala, keď som mala sladkých 19, sebavedomie na bode mrazu a pleť odrážajúcu môj postoj. Bojovala som s akné, zároveň som mala pleť dehydratovanú. Až neskôr som pochopila, že som nebojovala s akné, ale s vlastnou pleťou. Čím viac som sa snažila pleť odmasťovať a akné riešiť, tým viac sa ona premasťovala a bránila. Môj životný štýl, strava atď, len zápaly prehlbovali a ubližovali mojej pleti. Netuším, aký neľútostný osud by čakal moju tváričku, našťastie som sa vďaka môjmu mužovi a jeho sieťovému podnikaniu dozvedela o ANALÝZE PLETI POMOCOU PRÍSTROJA S.A.M. V ten moment začala moja krásna a dobrodružná cesta do sveta žien, v ten moment som naštartovala moje vzdelávanie v oblasti pleti a krásy. Je to už 12 rokov a ja som neustále vďačná, že mám príležitosť VZDELÁVAŤ ŽENY v oblasti STAROSTLIVOSTI O PLEŤ! Teraz Vás napadne otázka, či je to naozaj nutné. Moja odpoveď znie: OVEĽA, OVEĽA VIAC, AKO SI MYSLÍTE! Základným problémom, ktoré my ženy máme je, že NEPOZNÁME NAŠU PLEŤ! Nevieme, ako funguje, z čoho sa skladá, aká je krehká a citlivá, aké má dôležité funkcie, netušíme, ako jej môžeme naozaj účinne pomôcť. Preto by VZDELANIE v oblasti starostlivosti o pleť malo byť to prvé, čo sprostredkujeme našim dcéram, keď sa krok po kroku blížia do ženského sveta.

ANALÝZA PLETI S.A.M.:

  • je hodinou krásy a vzdelaním o pleti pre každú ženu bez ohľadu na vek, stav a typ pleti! 
  • analýza pleti má niekoľko častí:

1. OSOBNÁ KONZULTÁCIA

2. DIAGNOSTIKA POMOCOU PRÍSTROJA SAM ( sama svoju pleť v prístroji UVIDÍTE! ) 

3. SPOZNANIE PLETI – ODHALENIE AKTUÁLNEHO STAVU A POTRIEB PLETI

4. ZAŠKOLENIE DO SPRÁVNYCH KROKOV STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

5. INDIVIDUÁLNY PROGRAM PODĽA POTRIEB VAŠEJ PLETI S DOPORUČENÍM SKINCARE PRODUKTOV

6. MOŽNOSŤ KONZULTÁCIÍ V OBLASTI VHĽADU – LÍČENIA, ĎALŠIE VZDELÁVANIE v  oblasti beauty, zapojenie do našej beauty komunity na facebooku

7. KONTROLNÉ VYŠETRENIE STAVU PLETI

  • analýza pleti ODHALÍ AKTUÁLNY STAV A TYP PLETI, POTREBY VAŠEJ PLETI, UKÁŽE PROBLÉMY VOĽNÝM OKOM NEVIDITEĽNÉ 
  • pomocou KONZULTÁCIE si OSVOJÍTE SPRÁVNE ZVYKY STAROSTLIVOSTI O PLEŤ, dostanete NÁVRH ÚČINNÉHO REŽIMU STAROSTLIVOSTI PRESNE PODĽA POTRIEB PLETI. 
  • analýza pleti je dôležitým krokom pri STAROSTLIVOSTI O ZRELÚ PLEŤ, so sklonom k tvorbe vrások. ( 30+, 40+, 50+ ) Ak pochopíte, ako funguje Vaša pleť, môžete výrazne ovplyvniť jej vzhľad. VYZERAŤ ÚŽASNE NEZNAMENÁ VYZERAŤ NA 20! Vaša pleť by mala byť hydratovaná, vypnutá, zdravá, pevná a prežiarená. Každá z nás môže byť tou NAJLEPŠOU VERZIOU SAMEJ SEBA….NIKDY, NIKDY, NIKDY NIEJE NESKORO ZAČAŤ SA O SEBA STARAŤ A UVEDOMIŤ SI VLASTNÚ VÝNIMOČNOSŤ A KRÁSU!
  • pre generáciu Y platí, ČÍM SKÔR, TÝM LEPŠIE! Kočky, nemusíte hľadať chodník, keď máte pred sebou cestu. Naučte sa tie správne kroky, nechajte si odborne poradiť a Vaša pleť sa Vám v 30tke POĎAKUJE! Pleť potrebuje správnu starostlivosť, či máte 20, 30, alebo 40! Nebuďte POKUSNÝ ZAJKO všetkých možných kozmetických značiek a vzoriek v dámskych časopisoch! Niekedy ani rady od našich mám, ( sorry, mami! ) nemusia byť to pravééééé...Pristupujte k svojej pleti zodpovedne, ako k niečomu výnimočnému. Pretože výnimočnou je…je súčasťou Vášho krásneho celku.

Cena beauty konzultácie s odbornou analýzou pleti je 30 €, ako DARČEK dostanete 2 kontrolné vyšetrenia ZDARMA!

Krásny deň a teším sa na osobné beauty stretnutia s Vami !!!

ladyD #krasavpopredi

FullSizeRender

Certifikát na prácu s prístrojom S.A.M., Praha 2.október 2004

IMG_0867   10896956_902587886438421_8550017043187806266_n

11428047_10204535664855658_889131832393800741_n

Daniela Víznerová – zakladateľka komunity KP s MICHELLE D’ALLAIRD, globálnou školiteľkou luxusnej kozmetickej značky ARTISTRY, ktorá je zároveň majiteľkou vedeckého inštitútu estetiky v New Yorku, medzinárodnou diplomatkou beauty globálneho vzdelávanieho inštitútu CIDESCO v USA, je spoluautorkou učebnice kozmetiky “Salon Fundamentals”, špecializuje sa v oblasti starnutia pleti a hyperpigmentácie, je riaditeľkou Medzinárodnej asociácie pre estetiku pleti. Daniela mala česť učiť sa od pani D’Allaird nielen v Prahe, ale aj počas uvedenia kozmetiky INTENSIVE SKINCARE v Paríži ( dermatológia v domácom prostredí ) a počas uvedenia kozmetiky HYDRA-V v Grécku.

 

12717907_1319703648117182_336644447997190507_n

Uvedenie nutrikozmetiky TRUVIVIVY  v Prahe – talkshow s najúspešnejšími podnikateľkami ARTISTRY v ČR / SR a generálnou riaditeľkou spoločnosti Amway pre Čechy a Slovensko Ildikó Dikošovou

Interview s Alenkou Heribanovou a generálnou riaditeľkou Amway Ildikó Dikošovou – tlačová konferencia pre slovenských novinárov lifestylových časopisov, na tému jednej z 5 najpredávanejších luxusných kozmetických značiek – ARTISTRY / uvedenie skincare kozmetiky LUXURY COLLECTION

FullSizeRender-1!

 

 

 

Message Us