Vedeli ste, že mať iba dobré sérum NESTAČÍ?

 

Sérum penetruje do hĺbky pleti, pracuje v spodných vrstvách epidermy, preniká do dermy a ozdravuje pleť zvnútra. Na povrchu pleti však máme dôležitú hydro-lipidovú bariéru, ktorá takisto potrebuje našu starostlivosť. Kvalitný krém ostáva vo vrchných vrstvách pleti, podporuje hydratáciu, obnovuje lipidovú bariéru, pleť chráni pred volnými radikálmi a oxidačným stresom.

Ako si vybrať správny krém???

Krém si vyberajte v prvom rade PODĽA TYPU PLETI. Váš pleťový krém nemusí obsahovať ochranný faktor, túto funkciu vám plní makeup. 

  • Mastná pleť potrebuje hydratačný krém bez obsahu olejov ( tzn. pleťový hydratačný fluid / gel, ktorý nieje mastný, pokožke účinne dodá vodu, ochranu, ale nepremastí ju. )

Klientky s mastnou pleťou často nesprávne vyradia zo svojej starostlivosti krém, pretože neznesú mastný pocit na pleti. Každá pleť však krém potrebuje, treba si vybrať ten správny. 

ARTISTRY HydraV GEL ( interne ho voláme jednokvapôčkový 😛 ) Jedna kvapka znamená, že fluid neobsahuje oleje. Obsahuje však vysokoúčinné zložky: LYPOZÓM S VODOU Z NÓRSKYCH FJORDOV, HYDRATAČNÝ KOMPEX S ACAI, SLADKÉ DRIEVKO, IBIŠTEK, HRUŠKU, PROVITAMÍN B5, VITAMÍN E a ZMATŇUJÚCE ZLOŽKY NATURAL MARINE. Fluid HydraV s jednou kvapkou pôsobí chladivo, absorbuje nadbytočnú mastnotu, pleť vyhladí, osvieži a hydratuje. Na nočné použitie použite ARTISTRY HydraV gel-krém. 

  • Zmiešaná pleť potrebuje jemný krém s malým množstvom olejov, ktorý pleť nezaťaží a účinne ju ošetrí. 

ARTISTRY HydraV GEL-KRÉM – jemný, krémový a vyživujúci. Obsahuje LYPOZÓM S VODOU Z NÓRSKYCH FJORDOV, ACAI, SLADKÉ DRIEVKO, IBIŠTEK A HRUŠKU, PROVITAMÍN B5, VITAMÍN E, VÝŤAŽOK Z HODVÁBU, ŠALVIOVÝ OLEJ, PUPALKOVÝ OLEJ, SÓJOVÝ OLEJ, OLEJ ZO SEMIAČOK PERILY. Gel-krém si zapamätajte aj pod názvom “dvojkvapôčkový”.

  • Suchá pleť potrebuje vysoké množstvo olejov rovnako, ako hydratáciu. Nedokáže sa kvalitne premasťovať sama, má malé množstvo mazových žliaz. Kvalitný krém je pri suchej pleti zásadná záležitosť.

ARTISTRY HydraV krém s vysokým obsahom kvalitných olejov, hodvábne jemný, bohatý krém vhodný na denné aj nočné použitie. Obsahuje LYPOZÓM S VODOU Z NÓRSKYCH FJORDOV, ACAI, SLADKÉ DRIEVKO, KVET LEKNA, IBIŠTEK, HRUŠKU, PROVITAMÍN B5, ARGANOVÝ OLEJ, BAMBUCKÉ MASLO, VITAMÍN E a C, MOKRAĎKOVÝ OLEJ, OLEJ Z ACAI, ŠALVIOVÝ OLEJ, SÓJOVÝ OLEJ. 

Tak čo??? Jedna kvapka, dve kvapky, alebo tri??? Ktorý na deň a ktorý na noc? Už viete???

Ak nie, píšte mi, rada poradím.

 

Krásny deň s luxusnou značkou ARTISTRY, ktorej základom je VEDA, PRÍRODA a SPOKOJNOSŤ NÁS ŽIEN.

ladyD

 

Message Us