O energy drinkoch sa už všeličo popísalo a ešte viac sa o nich hovorí…Súhlasím, že aj pri nich platí to, čo pri autách a telefónoch, menia sa, vyvíjajú sa, prichádzajú úplne nové, iné, prepracované. Táto teória jednoznačne platí o lifestylovom drinku XS, ktorý sa u nás nazýva aj POWER DRINK. Nečakajte úplne obyčajnú formu “energeťáku”, každá plechovka v sebe skrýva “odkaz”… ? Som človek citlivý na kofeín, túto informáciu píšem hneď, pretože vás už určite napadla myšlienka: “energeťáky nepijem, nechcem dostať infarkt.” Značka XS power drink prináša na trh úplne novú formu energy drinku, ktorý je súčasťou života aktívnych ľudí, športovcov, generácie Y, dobrodruhov, cestovateľov, ale aj úspešných podnikateľov. Zaujímajú vás moje dôvody, prečo som sa stala tvárou – reklamou tohto drinku???

  • OBSAH KOFEÍNU v plechovke je približne taký, ako v 1 espresso ristrette. Takže vás to nakopne, ale prežijete to v pohode 😉 bez návštevy pohotovosti. Ak ste “kávičkár”, zrejme obsah kofeínu v XS power drinku veľmi nepocítite. Som mama 2 detí, podnikateľka, manželka, bloggerka, športovec, niekedy fakt citím únavu. XS je pre mňa pozitívnou vibráciou, nakopnutím, motiváciou, povzbudením, keď to potrebujem.
  • Každá plechovka XSu je NABITÁ VITAMÍNMI SKUPINY B a to by vás mohlo zaujímať viac, ako kofeín. V obľúbenom XS drinku nájdete vysoký obsah vitamínu B3 ( niacín ), vitamínu B5 ( kyselina pantotenová ), vitamínu B6 a vitamínu B12. Komplex vitamínov B je dôležitý pre správne fungovanie a metabolizmus nervových buniek, dodáva nám energiu, odbúrava únavu a vyčerpanie, osožný je pri zmiernení príznakov predmenštruačného syndrómu, pomáha pri svalových natiahnutiach, priaznivo pôsobí na pamäť, sústredenie pri učení, pomáha pri kožných problémoch ( ekzémy, afty, akné atď ), zvýšený prísun „béčka“ sa odporúča predovšetkým ľuďom so psychickou a fyzickou záťažou, vitamíny skupiny B sú vhodné i na posilnenie imunitného systému a ako doplnok liečby najrôznejších chorôb, tiež prispievajú k zdravej duševnej činnosti. Predávkovanie vitamínmi skupiny B je takmer nemožné, ich nadmerné množstvo telo vylúči.
  • XS s obsahom ovocných štiav obsahuje aj VITAMÍN C! Jednou plechovkou si doplníte viac ako 80% doporučenej dennej dávky. ( ktorá je samozrejme stanovená pre super-zdravého jedinca bez stresu, námahy, cigariet, alkoholu atď…takže v podstate pre robota hihi ) O tomto vitamíne by sa dal napísať mega dlhý blog, spomeniem len pár dôležitých účinkov na náš organizmus: regenerácia svalov a kĺbov, “oprava” kolagénových vlákien, zvyšuje odolnosť voči fyzickej záťaži, zlepšuje imunitný systém, pôsobí ako antioxidant, likviduje vírusy a niektoré toxíny, chráni pred srdcovo-cievnymi ochoreniami. Naše telo vitamín C spotrebováva pri strese 20 násobne viac, preto ho v stresových situáciách potrebujeme dopĺňať. 
  • BEZ PRIDANÉHO CUKRU‼️ Ako je to možné, že je XS sladký??? 🙂 Ovocná verzia power drinku obsahuje 25% ovocných štiav, ktoré sa postarajú o sladkú chuť. Taktiež obsahuje v minimálnom množstve 2 umelé sladidlá, o ktorých si napíšeme viac: Sukralóza je približne 800-krát sladšia ako cukor a označuje sa kódom E955. Sukralóza sa v ľudskom tele nerozkladá, nie je metabolizovaná (v organizme neexistuje enzým, ktorý by ju rozložil) a v nezmenenej podobe sa vylučuje stolicou alebo močom. Sukralóza sa neakumuluje (neukladá) v tuku, riziko vzniku nádorov pri použití sukralózy nehrozí, preto je marketingová vojna proti umelým sladidlám v tomto prípade neodôvodnená. Ak by sme denne vypili plechovku drinku s obsahom umelých sladidiel a netlačili do seba koláče, torty, ovocie s obsahom postrekov, ktorých negatívne účinky dokázané sú, žili by sme zdravší život plný energie. Druhým sladidlom je Acesulfam draselný, umelé sladidlo 200 x sladšie ako cukor. Z týchto údajov vyplýva, že ak chcem niečo osladiť, potrebujem 200 – 800 x menej účinnej látky, ako by som použila cukru. Acesulfam sa v ľudskom tele nerozkladá a nie je metabolizovaný, v nezmenenej podobe sa vylúči močom. Neznamená to však, že do seba hneď natlačíme kg sladkostí s umelými sladidlami kombinovanými s cukrom. Znamená to, že 1 plechovka power drinku je viac ako OK, ak žijem zdravý život bez cigariet, alkoholu, bez polotovarov, bez stresu atď…ale o tom dnešný blog nieje.
  • Poďme si zobrať pod lupu CUKOR, taký ako ho poznáme! Kráľovský, tradičný, obrovským spôsobom využívaný: Klasický cukor je NAJSLADŠÍM TOXÍNOM NA TRHU! V roku 2010 bola priemerná spotreba cukru na 1 slováka 34,3 kg !!! To je 2.85 kg mesačne na každého obyvateľa SR. Obávam sa, že za posledných 7 rokov sme toto číslo výrazne nezlepšili. O nadváhe sa pri téme CUKOR ani baviť nemusíme, je nám to celkom jasné a stačí sa poobzerať dookola. Téma inzulínových výkyvov je tiež všetkým celkom známa, cukrovka je jedno z najspomínanejších ochorení pri téme cukor. Cukor znižuje náš imunitný systém, pri trávení cukru musí organizmus použiť zvýšené množstvo vitamínov a minerálov, ktoré potom chýbajú pri iných dôležitých funkciách. Čiže konzumácia cukru predstavuje plytvanie cennými vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami. Najhoršie je, že pri metabolizme cukrov vznikajú toxické látky, ktoré spôsobujú mnohé ochorenia. Výsledkami dlhodobej spotreby cukru sú cukrovka, osteoporóza a zvyšuje sa riziko vzniku astmy, artritídy,  roztrúsenej sklerózy a rakoviny. Cukor poškodzuje pečeň a žalúdok, je jedným z popredných ničiteľov zdravej črevnej mikroflóry (môže spôsobiť premnoženie kvasiniek). Ak si neviete predstaviť „ničivý“ vplyv cukru na vnútorné orgány, predstavte si vplyv cukru na naše zuby, ktoré sú tvrdé a odolné! Cukor spôsobuje hormonálnu nerovnováhu, pretrvávajúcu únavu, nedostatok energie, nervozitu, agresivitu, nesústredenosť a depresiu, spôsobuje prekyslenie organizmu a vznik hemoroidov, znižuje hladinu dobrého cholesterolu, čím získava prevahu zlý LDL cholesterol, ktorý vedie ku vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Ja myslím, že stačí, i keď by sme sa na túto tému mohli baviť ešte dlho, dlho…
  • Posledný 5ty dôvod, prečo milujem XS, je samotná MYŠLIENKA, KTORÚ REPREZENTUJE! XS je POZITÍVNA ENERGIA! XS je lifestyle! XS je CREW ľudí, ktorých niečo spája…XS sú adrenalínové športy, XS je LETO, opálené telo, zábava, smiech, XS je kamarátstvo, XS je party time, XS sú grilovačky, záhradné žúry, XS je pot a dobrý pocit vo fitku, XS sú výlety do prírody, turistika, XS je CESTOVANIE, spoznávanie nových krajín, XS sú rána na inline korčuliach, keď nemusíte vstávať do práce, XS sú zvládnuté skúšky, XS je more, piesok, slnko, XS je chuť ovocia a chuť pohody, XS je podnikateľská príležitosť skrytá v každej plechovke, ktorá nieje určená iba pre vyvolených, týka sa každého jedného z nás. 

Želám vám viac pozitívnej energie s power drinkom XS a krásny deň, ladyD

NOVÁ PRÍCHUŤ XS POWER DRINKU – ORANGE KUMQUAT BLAST v predaji už od 14.7.2017  aj na slovenskom trhu !!! YES !!! ?

 

Message Us