Tráviš čas v aute? Pracuješ v klimatizovanom prostredí? Prechádzaš zo zimy do tepla? Veľa cestuješ? Žiješ pod vplyvom stresu?

Voda je ŽIVOT !!! Voda je odpoveďou na veľa otázok pri problémoch s pleťou. Voda je nielen základom nášho zdravia, ale aj aj základom ZDRAVEJ a KRÁSNEJ PLETI! A pritom vieme o HYDRATÁCII tak málo a venujeme jej tak málo pozornosti.

Poznáte ROZDIEL MEDZI SUCHOU a DEHYDRATOVANOU PLEŤOU??? Viete, že DEHYDRATOVANÁ môže byť mastná, suchá, zmiešaná a aj AKNÓZNA PLEŤ??? Neviete? Tak je pre dlhodobú krásu a zdravie vašej pleti veľmi prospešné, ak si prečítate tento blog….

VŠETKY TYPY PLETI POTREBUJÚ VODU! 70% nášho tela je VODA! Voda je životom pre pleťové bunky! Prispieva k tomu, aby bola naša pleť vypnutá, pružná, plná živín, aby správne fungovala.

Čo spôsobuje DEHYDRATÁCIU PLETI???

Nedostatočný pitný režím, fajčenie, nesprávne stravovanie, stres, klimatizácia, zmena teplôt, vysoké teploty, nízke teploty, poškodená lipidová bariéra, stres… Že vám je to povedomé??? Aj mne 😉

“Myslela som si, že mám zmiešanú pleť, ale mám šupinky a pocit suchosti! Takže mám suchú pleť??? Mám používať mastný krém? Ale potom mám problémy s premasťovaním a vyrážkami….” 

Aj toto vám je POVEDOMÉ??? Áno, aj mastná / zmiešaná pleť môže byť dehydratovaná, ale nepotrebuje OLEJ, ale VODU !!!

“Mám premastenú pleť, počas celého dňa sa mi leskne, robia sa mi zapálené vyrážky, nemôžem používať ŽIADNY krém!” 

Aj to vám je povedomé??? Vaša pleť potrebuje HYDRATÁCIU !!! Potrebuje hydratačný prípravok, ktorý nebude obsahovať oleje! Problémy s premasťovaním vznikajú často práve pre nedostatok VODY v pleti !!!

“Mám veľmi suchú pleť so sklonom k citlivosti. Robia sa mi vrásky a červené, presušené fľaky. Musím si ju krémovať niekoľko krát denne!” 

Aj toto vám je povedomé??? Udržať SUCHÚ PLEŤ aj po 30-tke KRÁSNU je celkom drahá záležitosť, pripravte sa na to! Je to typ pleti, ktorá potrebuje najviac rozmaznávať a rozhodne potrebuje iba profesionálny prístup. Zabudnite na experimenty, vzorky z časopisov, alebo skúšanie krémov od kamošiek! Riešenie je vhodne zvolená kombinácia OLEJOV a HYDRATÁCIE!

16997955_1837750056495521_6214224957115062151_n

HYDRA – V je profesionálna starostlivosť o pleť jednej z 5 najpredávanejších luxusných kozmetických značiek, v jej názve sa skrývajú 2 slová: VODA a VITALITA !!! Jej úlohou je HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA vašej pleti pomocou kapsulovaných lipozómov účinných látok a vedeckých objavov fungovania našej pleti.

Každá kozmetická línia ARTISTRY má SVOJ PRÍBEH!

  • príbeh HYDRA – V začína tým, že doprajeme našej pokožke POHÁR ČISTEJ, PRAMENISTEJ VODY z najčistejšieho vodného prostredia na svete, z 10 000 rokov starých ľadovcov Nórskych Fjordov! Tá je KAPSULOVANÁ do lipozómov, aby sa účinná zložka dostala do úplnej hĺbky pleti. Spolu s KYSELINOU HYALURONOVOU a glycerínom ich naši “beauty poštárikovia” dopravia presne tam, kde ich pleť potrebuje. 

Vedeli ste o tom, že KYSELINA HYALURONOVÁ dokáže naviazať 300 x väčšie množstvo vody, ako je jej objem? 

  • Druhou časťou nášho HYDRA – V príbehu je beauty story o 9 MINERÁLOCH Z RUŽOVEJ SOLI priamo z nádherných HIMALÁJÍ, ktoré dodávame pomocou HYDRA KOMPLEXU spolu s PEPTIDMI a výťažkami z pobrežnej rastliny SALIKORNIE, ktorá podporuje činnosť AQUAPORÍNOV! AQUAPORÍNY = objav, na ktorý prišiel v roku 2003 PETER ERGER / vodné kanáliky, ktoré rozmiesťňujú vodu v epiderme a na bunkovej úrovni vytvárajú cestičky, po ktorých sa účinné zložky dostávajú do hĺbky pokožky.
  • Poslednou časťou nášho HYDRA – V príbehu je znova kapsulovaný lipozóm s účinnou látkou. Tento krát sú to zložky zabezpečujúce OCHRANU a REVITALIZÁCIU PLETI! Lipozóm s ( za studena lisovaným ) OLEJOM z havajských plodov ACAI, ktorý je mega účinný antioxidant! Mňam, pri predstave ACAI sa mi zbiehajú slinky. A určite bude mať rovnaké pocity aj naša pleť ;-)…

11913877_1618707528399776_3618446697024944662_n

O HYDRA – V by sa dalo písať ešte veľa, veľa…Aby ste si však vybrali tie SPRÁVNE produkty, vhodné presne pre váš typ pleti, je potrebné ABSOLVOVAŤ DIAGNOSTIKU PLETI s našou odbornou konzultantkou / alebo priamo somnou /, ktorá vám musí najskôr správne určiť typ pleti! Bez toho sa veru pri výbere správnych produktov veľmi nepohneme.

16831094_1832643747006152_1858993541006651901_n

Existuje však bombastický produkt, ktorý môže určite použiť každá jedna z vás, bez ohľadu na typ pleti, alebo vek…

Je ním KONCENTROVANÉ SÉRUM HYDRA – V.Séra sú absolutným trendom kozmetológie už niekoľko rokov. Ak chcete na pleti zmenu, riešením je vhodne zvolené SÉRUM! 

Hydra – V sérum zabezpečuje veľmi silný transport účinných zložiek do hĺbky vašej pleti. Obsahuje MIKROPERLIČKY, ktoré uvoľňujú vitamíny postupne, aby zabezpečili čo najsilnejší účinok produktu. Sérum dodá pleti okrem lipozómov s vodou + acai aj lipozómy s CERAMIDMI, ktoré sú nevyhnutné pri ochrane a hydratácii epidermy. Do pokožky dodáva vitamíny A, C a E. Sérum urobí na vašej pleti vždy najviac práce a potrebuje ho každá z nás! ❤️

 

12079647_10205203678315577_4288024359294446153_n

 

Hydra – V je jemne parfemovaná prírodnými tónmi kvetov, vôňa sa nazýva AQUA PURE!

Používanie produktov HYDRA – V spolu s koncentrovaným sérom zvýši hydratáciu pleti za 28 dní o 270%. Starostlivosť HYDRA – V zabezpečí 24 hodinovú hydratáciu vašej pleti! ( oficiálne údaje spol. Amway )

 

Tak čo na to hovoríte??? Mám ešte kopu informácií o tejto úžasnej, profesionálnej starostlivosti o pleť a o tom, ako má fungovať zdravá pleť. Ale to si povieme niekedy osobne – pri kávičke 🙂

Krásny deň s ARTISTRY želá ladyD ?

 

Message Us