Ak chcete zdravú a krásnu pleť bez vyrážok, akné, bez červených fľakov, ak chcete pleť hydratovanú, vypnutú, ak chcete regulovať prejavy starnutia, prečítajte si o tom, ČO JE TO NUTRIKOZMETIKA ???? 

Problémy s pleťou –  aknózne prejavy, presušená pokožka, ktorá rýchlo začervená, pigmentácie, dehydratácia, vrásky… nevyriešime jednoduchými 3 krokmi starostlivosti o pleť. Ak chceme zdravú a krásnu pleť, je nutné do pleti aj investovať. Špecializované séra a výživa pleti pomocou NUTRIKOZMETIKY sú produkty, ktoré zmenia stav pleti a postarajú sa nielen o jej krásu, ale aj o zdravie.

NUTRIKOZMETIKA je nový pojem v oblasti starostlivosti o pleť. Nutrikozmetika je výživová kozmetika, ktorá sa dá “prehltnúť” a buduje našu krásu ZVNÚTRA. Podstata nutrikozmetiky spočíva v dosiahnutí krásnej a zdravej pleti prostredníctvom základu vo výžive zvnútra – pomocou účinných látok v tabletách a drinkoch. Skutočná krása vychádza zvnútra! 

NUTRIKOZMETIKA TRUVIVITY je spojením 2 prestížnych značiek: Najväčšieho výrobcu prírodných doplnkov stravy NUTRILITE a jednej z 10 najlepších a najprestížnejších kozmetických značiek ARTISTRY.

Tento MOST MEDZI KRÁSOU A ZDRAVÍM PLETI cielene podporuje pružnosť pleti, produkciu kolagénu a zlepšuje hydratáciu našej pleti. 

Prečo má TRUVIVITY 2 fázy???

Značka TRUVIVITY priniesla na náš trh najskôr prvú fázu zameranú na VÝŽIVU PLETI ZVNÚTRA. Zvykli sme sa na nový režim starostlivosti o pleť, pridali sme do našich rituálov DRINK ráno a TABLETY večer, teraz je čas k jednoduchému režimu pridať ďalšie mega účinné doplnky.

 

1.fáza pre zdravie vašej pleti:

Vedeli ste o tom, že TRUVIVITY DRINK z prvej fázy na VÝŽIVU PLETI pomáha udržiavať hydratáciu vo vnútri pleti a na povrchu pleti ju chráni pre vonkajším vysušovaním???? Podporuje aj liečbu aknóznych prejavov, dermatitíd a znižuje precitlivelosť pokožky, taktiež znižuje únavu, chráni pokožku pred oxidačným stresom počas dňa, cielene podporuje pružnosť pleti a zabezpečuje pokožke potrebné vitamíny. Nutrikozmetika je skutočný elixír krásy, základ správnej starostlivosti o pleť. Obsahuje FYTOCERAMIDY zo špeciálneho druhu pšenice ( drink je však bezlepkový ), VITAMÍN C a ZINOK. 

Vedeli ste o tom, že TABLETY TRUVIVITY zlepšujú uzamknutie hydratácie v pokožke a zvyšujú schopnosť obnovy kolagénových vlákien? Truvivity cielene podporuje pružnosť pleti, produkciu kolagénu, elasticitu, redukciu jemných liniek a vrások a hydratáciu. Taktiež pomáha pri liečbe rôznych kožných problémov, akú sú napríklad dermatitídy, ekzémy, aknózne prejavy atď…. Obsahujú FYTOINFÚZIU s extraktom z kustovnice čínskej ( goji ), s výťažkom zo šípok a výťažkom z hroznových jadierok. Tablety spapajte na noc, na podporu obnovy kolagénu a zlepšenie hydratácie pleti.

2.fáza pre zdravie vašej pleti:

Druhá fáza je zameraná na OCHRANU POKOŽKY PRED VPLYVOM VOLNÝCH RADIKÁLOV. Vedci v našich laboratóriách testovali 900 druhov rastlín, kým našli najexkluzívnejšie, najlepšie zloženie na ochranu pleti pred oxidačným stresom.

Práve OXIDAČNÝ STRES spôsobuje väčšinu pleťových problémov a poškodení. Oxidačný stres vzniká, ak nastane nerovnováha medzi antioxidačnou kapacitou bunky a množstvom voľných radikálov. Čím viac voľných radikálov, ( zdroj: slnečné žiarenie, nesprávna životospráva, vysmážané jedlá, znečistené životné prostredie, fajčenie, alkohol, psychická záťaž atď..) a čím menej ochrancov buniek – ANTIOXIDANTOV, tým viac pleťových problémov a poškodení. ( dehydratácia, precitlivelosť, hyperpigmentácie, zápalové procesy, akné, atď.. ) 

Vedeli ste o tom, že TRUVIVITY DRINK OXIBEAUTY obsahuje veľmi silné antioxidanty a upokojujúce zložky v technológii PHYTO BEAUTY ??? Nájdete v ňom RÍBEZLU, KAMILKY a vitamín E !!! 

TRUVIVITY TABLETY OXIBEAUTY obsahujú technológiu PHYTO VIBRANT s mega účinnou meďou, šalviou a aróniou. 

Výživa a ochrana pleti zvnútra by mala byť súčasťou životného štýlu každej ženy, ktorá má ako prioritu krásu a zdravie svojej pleti a tela. Pretože naše telo je chrámom pre našu dušu. 

Krásny deň a starajte sa o seba s láskou..

Správne dávkovanie:

RÁNO: Zelený drink + Fialové tablety 

OBED: Fialový drink

VEČER: Zelené tablety 

 

 

Message Us