My ženy sme tak úzko prepojené s metropolami… Žiarivé, záhadné, tradičné a moderné zároveň, ohromujúce a nepredvídateľné. Niekde vo svojom vnútri pulzujúceho tela máme ukrytý malý kúsok pokoja, miesto, kde sme sami sebou, kde sme šťastné… Jedinečné, ako svetové metropoly, každá je iná, nedá sa napodobniť.  

…A tak s passionistkami cestujeme. ✈️

Z New Yorku do Paríža, z Paríža do Bangkoku, z Bangkoku do Tokya, z Tokya do nádherného megamesta SHANGHAI v Číne. 

Vedeli ste, že čínska móda je inšpiráciou pre celý svet?

1/3 celosvetovej luxusnej produkcie sa predá v Číne.

Čínske ženy protestujú proti väčšinovým stereotypom o ženách, cítia sa silné, nezávislé a slobodné, idú za svojimi snami. Rebelská nálada spojená so ženskou krásou a červenou farbou, pohodlnosť pasujúca do víru veľkomesta, ľadová dokonalosť ukrytá v ležérnosti, taká je móda a makeup Shanghai.

Ak máš vo svojom šatníku oversize blejzre a mikiny, ak rada nosíš chalanské prvky, sako od staršieho brata so širokým strihom, frajerove tričko, dad sneakers, martens k sukni a pančuškám, ak sa ťa dotkla androgýnna móda, alebo veľké, farebné a odvážne doplnky, to všetko hľadaj v čínskej street fashion… 

Aké je ARTISTRY STUDIO SHANGHAI??? 

Budeš očarovaná, unesie ťa na chvíľku do televízneho seriálu, dodá ti sebavedomie, pripomenie, kým naozaj si… PASSIONISTKOU. Prežívajúcou s vášňou v srdci každú chvíľu svojho života.

  • DIZAJN ARTISTRY STUDIO Shanghai vznikol v úžasnej spolupráci časopisu Marie Claire Čína s ilustrátorkou Meng Ciu zo Shanghaia. 
  • ZLOŽENIE je absolutne mimoriadne, bez parabenov, ARTISTRY používa zložky z ekologických fariem NUTRILITE aj v dekoratívnej kozmetike, aby vyživovali a ošetrovali pleť, zatiaľ čo my nosíme makeup a jemne pohybujeme bokmi, keď vykračujeme po ulici s hlavou hore a sebavedomým úsmevom, ako Carrie v New Yorku, alebo Emily v Paríži…

Granátové jablko zo zdrojov NUTRILITE chráni pleť pred stresovými faktormi prostredia.

Výťažky z bielych semiačok chia zo zdrojov NUTRILITE poskytujú pleti prejasnenie a intenzívnu hydratáciu.

Extrakt zo zeleného čaju, ženšenu a vitamín E pleť ošetrujú a chránia.

Portfólio produktov ARTISTRY STUDIO Shanghai:

Trio hodvábne jemných očných tieňov a lícenky:

Tieto výrobky v kompaktnom puzdre podporujú spontánnosť, zábavu a umožňujú vám vytvoriť si množstvo typov líčenia. Meňte obsah podľa nálady: jeden a hotovo? Len oči? Všetkých deväť odtieňov naraz? Rozhodnite sa. Pri líčení sa inšpirujte vašou náladou, prostredím, alebo hodinou počas dňa. Nech sa chystáte kdekoľvek, aby ste boli skvelé, musíte byť flexibilné.
Eau de Toilette Roll-on:

Tieto nádherné vône v cestovnom balení s guličkou Vám prenesú mystickú krásu Šanghaja na dosah ruky. Ľahké osviežujúce vône so zložením inšpirovaným Šanghajom a jeho žiarivým svetlom a tichými čajovými záhradami tejto oblasti. Ovocné, kvetinové a zábavné: vône sa ľahko nanášajú a príjemne sa nosia. Kombinujte ich. Vône boli navrhnuté tak, aby sa mohli kombinovať, takže neváhajte s ich vrstvením a vytvorte si tak vôňu určenú práve vám.

Nádherné vône: LOTUS BLOSSOM & VIOLET, NECTAR BLOSSOM & POMELO, PLUM BLOSSOM & VANILLA MUSK

Rozjasňujúci hodvábne matný rúž na pery:
Rúž v lesku, ktorý mení pravidlá hry… Nič lepšie ste na perách nemali, to vám garantujem. Vďaka sviežej a tekutej konzistencii sa nanáša rovnako ľahko ako lesk a napriek tomu ponúka intenzívne, plnohodnotné krytie ako rúž, neotláča sa a je mega trvácny, vydrží až 8 hodín.
4 odtiene červenej v štýle Shanghai:
Cherry Red, Spice Red, Rose Red, Berry Red
Hodvábne jemné balzamy – krémy na ruky:
Toto trio upokojujúcich krémov na ruky zanecháva ich pokožku hodvábne jemnú a mäkkú. Textúra je úžasne ľahká a špeciálne zloženie dodáva celodennú hydratáciu a bohaté, výživné látky. Každá vôňa vyniká základným tónom, ktorý je lahodný sám o sebe a môže sa kombinovať s toaletnými vodami Shanghai Eau de Toilette Roll-On. 
Matná podkladová báza pod makeup 2 v 1 a rozjasňujúca podkladová báza pod makeup 2 v 1: 
Matná podkladová báza inšpirovaná mystickou krásou Šanghaja vytvára hladký, matný podklad pre akýkoľvek vzhľad a súčasne chráni pokožku pred negatívnymi účinkami znečistenia a pred stresovými faktormi životného prostredia. Hodvábny púder pomáha regulovať mastnotu pleti a minimalizuje veľkosť pórov. Začnite s líčením v šanghajskom štýle: dokonalosť v matnom prevedení a ochrana v mestskom prostredí.
Rozjasňujúca podkladová báza inšpirovaná leskom hodvábnych látok zo Šanghaja vytvára hladký, jasný, rovnomerný podklad, ktorý je ideálny na aplikáciu tekutých podkladových make-upov, a súčasne chráni pokožku pred negatívnymi účinkami znečistenia a pred stresovými faktormi životného prostredia. Začnite svoj šanghajský štýl so žiarivou dokonalosťou a ochranou pred mestskými vplyvmi.
Tekuté očné linky:

Udrží váš vzhľad po celé hodiny pripravený na ďalšie dokonalé selfie vďaka zloženiu, ktoré dlho vydrží a je odolné voči stieraniu sa.Umožňuje vám vytvoriť si precízne tvarované linky alebo vrstviť na dosiahnutie intezívnejšieho efektu. Umožňuje vám kombinovať odtiene na dosiahnutie individuálneho vzhľadu.

( 3 nádherné odtiene: Silk Sapphire, Silk Slate, Silk Noir )

Ak sa ti náš blog páči, pošli ho ďalším ženám, zdieľaj krásu a užívaj si jeseň s ARTISTRY STUDIO Shanghai…Viac info o produktoch sa dozvieš aj na našom istagrame: @krasavpopredi

Krásny deň všetkým passionistkám želá za komunitu KP

Daniela ( blog ) & Mimi ( fotky )

 

Message Us