“Tvoja krása nemusí zodpovedať nejakej norme a spĺňať štandardy, štandardná krása vlastne neexistuje… byť schopný vidieť rôzne predstavy krásy je malou ukážkou našej zrelosti a sebalásky. KRÁSA však vyžaduje STAROSTLIVOSŤ. Určitý štýl záhradničenia, ako keď sa staráme o vzácny kvet, ktorý je unikátom. Veľa žien si pletie jedinečnosť každej z nás so zanedbanosťou a nezáujmom. Hláška: Ja sa mám rada taká, aká som! – neznamená, že sa o seba nestarám, že zanedbávam svoj vzhľad, ktorý je darom pre nás ženy. Sebaláska začína láskavým prístupom a starostlivosťou o seba. O svoju krásu vnútornú, ale aj vonkajšiu.”

KRÁSNA PLEŤ ZAČÍNA JEJ POZNANÍM a správny režim starostlivosti o pleť dokáže žena zvoliť len vtedy keď pozná presný typ svojej pleti a všetky aktuálne problémy, ktoré sa na pleti nachádzajú… Preto sa beauty konzultantky v komunite KP zameriavajú na odborné poradenstvo starostlivosti o pleť a diagnostiku pleti pomocou prístroja S.A.M..

DIAGNOSTIKA PLETI S.A.M je hodinou krásy a vzdelaním o pleti pre každú ženu bez ohľadu na vek, stav a typ pleti! Najčastejšie problémy, ktoré na diagnostike pleti s klientkami riešime:

 • Nesprávne zvolená starostlivosť o pleť, klientka nevie, aký má typ pleti a nevie si vybrať vhodné kozmetické produkty
 • Aknózne prejavy, zapálené zóny pleti, dlhodobý problém s akné
 • Suchosť, šupinky, precitlivelosť, ekzematické prejavy
 • Odborné určenie, či je pleť klientky dehydratovaná, alebo suchá a navolenie režimu presne podľa potrieb pleti
 • Pigmentácie, pehy, tmavé škvrny od slnka
 • Strata elasticity, vrásky
 • Ďalšie skryté problémy a nedostatky pleti

Čo môžete počas diagnostiky pleti očakávať ???? 

1.  Beauty konzultantka s Vami povedie osobnú konzultáciu venovanú vášmu režimu starostlivosti o pleť a pomôže vám dôkladne sa zoznámiť s vašou pleťou a so správnym skincare režimom.

2.  Pomocou diagnostického prístroja SAM uvidíte sama svoju pleť v “úplne inom svetle” a budete môcť stav a typ pleti priamo konzultovať počas diagnostiky.

3. Beauty konzultantka odhalí pomocou prístroj váš typ pleti, aktuálny stav pleti a problémy, ktoré niesú viditeľné voľným okom.

4. Zoznámite sa so správnym programom starostlivosti o pleť, absolvujete preškolenie jednotlivých skincare krokov

5. Beauty konzultantka vám pomôže vytvoriť váš nový rituál krásy založený na  vhodne zvolených pleťových produktoch

6. Posledným krokom správnej starostlivosti o pleť je výber makeupu. Vaša beauty konzultantka vám poradí a pomôže vybrať makeup presne podľa typu vašej pleti hneď počas diagnostiky pleti.

7. Získavate možnosť ďalších služieb, vizážistické poradenstvo, vzdelávanie v  oblasti beauty, zapojenie do našej beauty komunity na facebooku, možnosť dohodnúť si multimasking SPA rituál, Dermasonic ošetrenie pleti atď…

8. Váš nový režim starostlivosti o pleť vytvoríme pomocou luxusnej kozmetickej značky ARTISTRY.

9. Nezabudnite na kontrolnú diagnostiku pleti po cca 6 týždňoch

 • analýza pleti ODHALÍ AKTUÁLNY STAV A TYP PLETI, POTREBY VAŠEJ PLETI, UKÁŽE PROBLÉMY VOĽNÝM OKOM NEVIDITEĽNÉ 
 • pomocou KONZULTÁCIE si OSVOJÍTE SPRÁVNE ZVYKY STAROSTLIVOSTI O PLEŤ, dostanete NÁVRH ÚČINNÉHO REŽIMU STAROSTLIVOSTI PRESNE PODĽA POTRIEB PLETI. 
 • analýza pleti je dôležitým krokom pri STAROSTLIVOSTI O ZRELÚ PLEŤ, so sklonom k tvorbe vrások. ( 30+, 40+, 50+ ) Ak pochopíte, ako funguje Vaša pleť, môžete výrazne ovplyvniť jej vzhľad. VYZERAŤ ÚŽASNE NEZNAMENÁ VYZERAŤ NA 20! Vaša pleť by mala byť hydratovaná, vypnutá, zdravá, pevná a prežiarená. Každá z nás môže byť tou NAJLEPŠOU VERZIOU SAMEJ SEBA….NIKDY, NIKDY, NIKDY NIEJE NESKORO ZAČAŤ SA O SEBA STARAŤ A UVEDOMIŤ SI VLASTNÚ VÝNIMOČNOSŤ A KRÁSU!
 • pre generáciu Y platí, ČÍM SKÔR, TÝM LEPŠIE! Kočky, nemusíte hľadať chodník, keď máte pred sebou cestu. Naučte sa tie správne kroky, nechajte si odborne poradiť a Vaša pleť sa Vám v 30tke POĎAKUJE! Pleť potrebuje správnu starostlivosť, či máte 20, 30, alebo 40! Nebuďte POKUSNÝ ZAJKO všetkých možných kozmetických značiek a vzoriek v dámskych časopisoch! Niekedy ani rady od našich mám, ( sorry, mami! ) nemusia byť to pravééééé...Pristupujte k svojej pleti zodpovedne, ako k niečomu výnimočnému. Pretože výnimočnou je…je súčasťou Vášho krásneho celku.

Cena beauty konzultácie s odbornou analýzou pleti je 30 €. 

Diagnostiku pleti si dohodnite priamo s kontaktnou osobou, vďaka ktorej ste sa dozvedeli o stránke www.krasavpopredi.sk, ak takú osobu nemáte, napíšte nám na email: office@krasavpopredi.sk a spojíme vás s beauty konzultantkou KP vo vašom okolí. 

     

 

 

 

Message Us