Vyskúšali ste už náš nový SPA rituál krásy ???

V našom uponáhľanom svete plnom povinností je pre ženy občas skutočným umením, dopriať si kvalitný čas venovaný sebe. Artistry ponúka krátky Spa rituál starostlivosti o pleť, ktorý na chvíľu premení domácnosť, alebo beauty ostrov  na skutočnú oázu relaxácie. 

Šťastie a spokojnosť bývajú ukryté v prítomnom okamihu   “tu a teraz”, nájdeme ju v maličkostiach, pramenia zo sebalásky a od nás sa potom šíria do nášho okolia. Preto ponúkame každej klientke možnosť na chvíľku sa zastaviť, premeniť rutinu starostlivosti o pleť na skutočný rituál krásy, ponúkame aj vám krásnu možnosť byť chvíľu obklopená láskou a starostlivosťou v rukách luxusnej značky ARTISTRY. 

Signature Select skincare rituál je INŠIPIROVANÝ PRÍRODOU, tvorený z najčistejších fytožinín Nutrilite, popretkávaný je prvkami východných Spa tradícií. Multimasking Spa rituál je VYVINUTÝ POPREDNÝMI VEDCAMI A DERMATOLÓGMI inštitútu krásy ARTISTRY. Základom ošetrenia je PERSONALIZÁCIA. 

Personalizácia je profesionálny a ucelený prístup k vašej pleti, ktorý berie do úvahy vašu výnimočnosť, váš typ pleti a špecifický stav pleti. Personalizácia vytvára individuálny režim starostlivosti o pleť presne podľa potrieb vašej pleti. 5 pleťových masiek = 25 kombinácií multimaskingu. Multimasking Spa rituál je prepojený s ultrazvukovým ošetrením a galvanoterapiou vykonávanou s prístrojom Dermasonic. Pri ošetrení budete mať  možnosť zapojiť všetky zmysly: čuch, chuť, hmat, sluch. Je to pre malé prekvapenie,  môžete hádať… 🙂

Pokožke doprajete hlbokú relaxáciu, intenzívnu hydratáciu a doprajete si viac mimoriadnej starostlivosti, ktorú si zaslúžite. 

Doba trvania SPA rituálu: 30 min ošetrenie + skincare konzultácia

Priebeh SPA rituálu:

  • Uvítací rituál 
  • Odlíčenie pleti 
  • Ukážka ultrazvukového čistenia pleti Dermasonic
  • Multimasking a masáž rúk
  • Ukážka galvanoterapie Dermasonic
  • Nanesenie krému 
  • Záverečný rituál 
  • Skincare konzultácia 

Cena SPA rituálu: 20€ 

Multimasking SPA rituál si môžete užiť v pohodlí vášho domova, alebo u vašej beauty konzultantky. 

“Každá žena je výnimočným umeleckým dielom, ktoré ona sama tvorí…” ( Edith Rehnborg – zakladateľka luxusnej značky ARTISTRY )

Fotky do blogu vyrobila: Mimi Candi Pelikan – ambasadorka KP

MULTIMASKING SPA RITUÁL OŠETRENIE SI OBJEDNAJTE PRIAMO U VAŠEJ BEAUTY KONZULTANTKY, AK JU NEMÁTE, KONTAKTUJTE NÁS NA: @office@krasavpopredi.sk MULTIMASKING SPA RITUÁL MÔŽETE DAROVAŤ POMOCOU DARČEKOVÉHO POUKAZU KP. 

 

Darčekový poukaz si môžete zakúpiť u vašej beauty konzultantky KP.

 

 

Message Us