V dnešnom beauty blogu by som si chcela viac posvietiť na jednotlivé REŽIMY DERMATOLOGICKÉHO PRÍSTROJA DERMASONIC a na to, ako je možné, že robia na pleti taký viditeľný výsledok.

Ste zvedavé?? ? Tak poďme na to…

  • ULTRAZVUKOVÉ ČISTENIE A REŽIM RADIANT

Začnem pekne od začiatku – ultrazvukovým čistením. Pred každou GALVANOTERAPIOU by ste si mali pleť dôkladne vyčistiť pomocou ultrazvukového nástavca a bublinkových trysiek, ktoré sa vytvárajú na pokožke vďaka vibráciám a pleťovej vode HYDRA V, ktorou si predtým navlhčíme pleť. Keď je pokožka vyčistená ultrazvukom a dočistená tampónikom s pleťovou vodou, môžeme zvoliť jeden z 5 režimov galvanoterapie.

REŽIM RADIANT je veľmi vhodný pre klientky s T-zónou, mladé dievčatá, pre mužov, ale aj pre aknóznu pleť. VYHLADZUJÚCE SÉRUM INTENSIVE SKINCARE totiž pomocou šošovice, trstinového cukru, morských rias a ovseného proteínu spevňuje steny pórov, zmenšuje ich viditeľnosť, pôsobí exfoliačne, vyhladzuje štruktúru pleti a pleť prejasňuje. 

Môj BEAUTY TIP pri použití ultrazvukového nástavca je: SKÚSTE NANIESŤ NA PLEŤ ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE ENZYMATICKÝ PEELING, nechajte ho pôsobiť tak 4 minutky a potom ho pomocou špachtle a ultrazvuku pozotierajte. Dosiahnete tak famózne vyhladenie a vyčistenie pleti !!!

  • HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA A REŽIM HYDRATE

Tento režim bude JARNOU MUST HAVE záležitosťou práve kôli meniacim sa ročným obdobiam. Sérum, ktoré použijeme je super-hydratačné a revitalizačné, obsahuje lipozómy vody z nórskych fjordov spolu s kyselinou hyaluronovou a glycerínom, obsahuje minerálne látky z himalájskej ružovej soli a čistý za studena lisovaný olej z ACAI berry, kapsulovaný v lipozóme spolu s lanolínom. Jemný galvanický prúd tieto účinné zložky priam vstrelí do hĺbky vašej pleti a dokonalá hydratácia sa môže začať….

  • SPEVŇENIE PLETI A REŽIMY LIFT a WRINKLE

Aj najnáročnejšie klientky si  prídu “na svoje” vďaka 2 protivráskovým režimom, ktoré kombinujú galvanický prúd s LED svetelnou terapiou a 3D masážou. Režim LIFT by ste mali používať IBA VEČER, anti-ageingové protivráskové sérum INTENSIVE SKINCARE totiž obsahuje silný a účinný retinol budúcej generácie, ktorý radosťou roztancuje vaše kolagénové vlákna, taktiež obsahuje peptidy na podporu budovania kolagénových vlákien, vysokú dávku vitamínu C a kyselinu hyaluronovú, všetko pekne prepojené s nočným upokojujúcim Targeting complexom. V noci má pokožka 300 – násobne väčšiu aktivitu kolagénu, ako počas dňa, preto je ideálne pozitívne vstúpiť práve do nočného regeneračného procesu a podporiť ho “zvonku” účinnými pomocníkmi.

Ďalší BEAUTY TIP: s režimom LIFT môžete použiť aj intenzívnu kúru na omladenie pleti z kolekcie, ktoré je dermatológiou v domácom prostredí – 14 nočné sérum INTENSIVE SKINCARE!

Režim WRINKLE je navrhnutý v kombinácii s produktami kolekcie YOUTH XTEND, ktorá predlžuje mladosť našich pleťových buniek. Vyskúšajte koncentrované sérum Youth Xtend, ktoré interne voláme právom HRDINA ?, alebo textilnú masku Youth Xtend…o textilných maskách ARTISTRY vám chystám špeci blog, tešte saaaa ??.

Náš “hrdina” pôsobí na kolagénové vlákna a pleťové bunky pomocou výťažku z mirty ( lifesirt ), predlžuje životnosť a zdravie buniek a podporuje práve tvorbu mladého proteínu v pokožke. S galvanickým prúdom vdýchneme do stárnucej bunky LIFESIRT a tým oživíme jej schopnosť produkovať proteín. Obsahuje vzácne antioxidanty z plodov stromu Baobab, výťažky z ríbezlí a vitamín C. Eliminuje oxidačný stres, ktorý napáda zdravé bunky, obnovuje prirodzený ochranný film v epiderme. Pôsobí priamo na kolagén a podporuje jeho regeneráciu, chráni ho pomocou peptidov Micro X6 ( 6 aminokyselín poprepletaných do 1 celku ), omladenie začína práve z hĺbky pleti. Hrdina vonia prírodnými olejmi z citrusov, jazmínu, magnólie a byliniek a prvé výsledky ucítite hneď po galvanoterapii.

Ak ste ešte DERMASONIC nevyskúšali, píšte, volajte, kto raz zažije na svojej pleti, hneď pochopí, s DERMASONICOM a ARTISTRY je naša krása naozaj v popredí !!! ❤

xo, ladyD

Message Us