Váš vlastný kolagén….

Naša pokožka začína pomaličky a nenápadne stárnuť už vo veku 25 rokov. Nie vždy sa však zobrazia známky starnutia hneď v tomto veku, preto to veľa žien podceňuje, a stará sa o svoju pleť len pomocou 3 základných krokov…
Zruba v tomto období však začína klesať obsah kolagénu každoročne približne o 1.5%! Slovo KOLAGÉN pochádza z gréckeho jazyka cola – lepidlo a genno – rodiť ( “lepidlorodý” ) Táto definícia charakterizuje v plnej miere funkciu kolagénu. Je to bielkovina, ktorá lepí a spája bunkové prvky a formuje z nich tkanivá a orgány. Tvorí až 75% tkaniva pokožky. Jeho úlohou je udržiavať štruktúru pokožky v čo najkvalitnejšom stave, nepretržite podporovať obnovu kožných buniek, zabrániť dehydratácii, minimalizovať vznik vrások a udržať pružnosť pokožky!
Už z tejto definície vyplýva, že TAJOMSTVO NÁDHERNEJ A ZDRAVEJ PLETI je UDRŽANIE PRIRODZENEJ PRODUKCIE KOLAGÉNU!

ARTISTRY je spojením skutočnej vedy a krásy, vedci z beauty laboratórii vytvorili dokonalé sérum, ktoré má nie náhodou nickname: HRDINA 🙂 !!! Koncentrované sérum z kolekcie YOUTH XTEND obsahuje koncentráty z rastliny mladosti ( MIRTA ), tá má na našu pleť 2 zásadné vplyvy:
– PODPORUJE TVORBU MLADEJ BIELKOVINY – VÁŠHO PRIRODZENÉHO KOLAGÉNU až o 280%
– PREDLŽUJE ŽIVOTNÝ PROCES BUNKY A OŽIVUJE JEJ FUNKCIU
Ďalšími pomocníkmi sú koncentráty z plodov stromov Baobab, ktorý je veľmi silný antioxidant, výrazne neutralizuje oxidačný stres!
Poslednou súčasťou tohto séra sú špeciálne PEPTIDY MICRO X6, 6 peptidov ochraňujúcich kolagéna zabezpečujúcich jeho obnovu! Micro X6 vystavia pleť z vnútra.

OMLADZOVANIE A JARNÁ REGENERÁCIA PLETI ZAČÍNA Z HĹBKY PLETI… Ak by som Vám mala poradiť JEDEN JARNÝ ŠPIČKOVÝ PRODUKT, ktorý naštartuje zmenu vzhľadu a zdravia Vašej pleti, určite by to bolo YOUTH XTEND KONCENTROVANÉ SÉRUM!!!

Myslite na zdravie Vašej pleti už teraz, spojte profesionálne produkty na podporenie krásy vonkajšej s vyžarovaním, ktoré vysiela Vaša vnútorná krása a užívajte si prvé jarné dni! 🙂

Vaša lady D

#krasavpopredi #realladies #hero #youthxtend#serumconcentrate

Message Us