Mám úžasnú mega beauty novinku: luxusná značka ARTISTRY uvádza na slovenský trh počas jesene nový personalizovaný program starostlivosti o pleť – MULTIMASKING SIGNATURE SELECT… Už čoskoro vám poskytneme všetky potrebné infošky, dnes by som si však rada posvietila na veľmi silných beauty hráčov profesionálnej starostlivosti o pleť, ktorá je dermatológiou v domácom prostredí. Produkty poznáte aj pod výstižným názvom Intensive skincare POWER DUO a je to presne to, čo pleť počas jesene potrebuje. Vysvetlím aj prečo a ako to bude súvisieť s multimaskingom.

Vieš, prečo je dôležitá pre tvoju pleť EXFOLIÁCIA???

  • Prvým produktom, ktorý úžasne osvieži stav vašej pleti po lete je ENZYMATICKÝ OBNOVUJÚCI PEELING. Exfoliácia pleti je dôležitý krok pri starostlivosti o pleť. Pomocou exfoliácie = peelingu zvyšujete penetráciu iných produktov starostlivosti o pleť, umožňujete im preniknúť do hlbších vrstiev kože. Výrazne zvyšujete hydratáciu. Vyživujete vaše kožné bunky, takže sa pokožka cíti oživená. Odstraňujete nečistoty, maz, odumreté bunky a pokožku detoxikujete. Exfoliácia je prvý krok pri riešení problému s vráskami a so stratou elasticity pleti. 

Enzymatický peeling je najjemnejšia forma exfoliácie. Enzymatické látky ( z japonskej huby Mucor Mihai ) urýchľujú prirodzené procesy obnovy pleti, podporujú obnovu odumretej vrstvy buniek a odhalia jej mladšie, zdravšie vrstvy.  Peeling kopíruje prirodzený exfoliačný proces pleti, funguje v harmonickej súčinnosti s PH hladinou našej pleti. Pretože neobsahuje žiadne kyseliny, ako klasické chemické peelingy, zanecháva po aplikácií pleť s vyváženým pH. Pokožka po enzymatickom peelingu oveľa účinnejšie vstrebáva séra a ďalšie skincare produkty. Enzymatický peeling nerozpúšťa drasticky celú vrchnú vrstvu pleti, iba uvoľňuje bunky, ktoré bránia prirodzenej exfoliácii. 

  1. Naneste 8 pumpičiek večer na vyčistenú pleť čistiacim gelom, aplikujte ho na pleť, krk a dekolt. 
  2. Nechajte pôsobiť 8 minút a opláchnite vlažnou vodou. Pleť tonizujte pleťovou vodou a použite kvalitnú hydratáciu. 
  3. Procedúru opakujte 2 x týždenne po dobu 6 týždňov. Potom doprajte pokožke od peelingovej procedúry 6 týždňov pauzu. Peeling obsahuje MUCOR MIHAI, KYSELINU HYALURONOVÚ, kopíruje prirodzený exfoliačný proces pleti a funguje v harmonickej súčinnosti s PH hladinou vašej pleti. V PH5 sa samoneutralizuje.

Vyhladzujúce sérum Intensive skincare určené aj pre citlivú pleť na každodenné použitie – je úžasný beauty produkt, ktorý dokonale dopĺňa efekt enzymatického peelingu….

  1. Famózne sérum určené na jemnú a šetrnú exfoliáciu, podporu obnovy pleti, na spevnenie pokožky a zjemnenie viditeľnosti rozšírených pórov.
  2. Obsahuje MORSKÉ RIASY, OVSENÝ PROTEÍN a TRSTINOVÝ CUKOR, ktoré odstraňujú odumreté pleťové bunky, ŠOŠOVICA zvyšuje elasticitu a spevnenie stien pórov, ČIERNY ČAJ z oblasti Jáva znižuje produkciu kožného mazu a OPTICKÉ DIFUZÉRY rozptylujú svetlo a prejasňujú pleť.

Obj.číslo s 10% cenovým zvýhodnením týchto 2 úžasných produktov: 119522

Krásny deň s luxusnou značkou ARTISTRY želá Daniela

 

Message Us