Dievčatá, ktorá z Vás si myslí, že sa jej pigmentové škvrny netýkajú, zdvihnite ruku! Noooo len ju pekne zase zložte 😉 …lebo sa týkajú aj VÁS !!!

To, že ste minulé leto žiadne nemali, neznamená, že to bude tak aj tento rok. Každá klientka je nemilo prekvapená, keď sa hyperpigmentácia objaví prvý krát. Opaľujeme sa bez OF, vystavujeme sa slnku počas obedných hodín, nechránime si pleť, zabúdame na hydratáciu + antioxidanty a čudujeme sa, ako je to možné, že sa nám objavili pigmentové škvrny.

Sfarbenie pokožky je podmienené jej hrúbkou, prekrvením, premastením a predovšetkým množstvom kožného farbiva v pokožke – melanínu. Toto farbivo býva v spodných vrstvách pokožky rozdelené buď rovnomerne, alebo sa pri poškodení pigmentových buniek na niektorých miestach hromadí a vytvára kontrastne sfarbené menšie, či väčšie plochy – PIGMENTOVÉ ŠKVRNY. Intenzita týchto škvŕn, ich počet a sfarbenie sa vždy zhoršujú vplyvom slnečného žiarenia, ktoré tvorbu pigmentu stimuluje. Z mojej skúsenosti beauty konzultantky viem, že pigmentácie sú veľmi častým problémom u klientiek už vo veku okolo 30 rokov a sú všetko, len nie pekné !!! :-/

AKO SA TEDA MÁME CHRÁNIŤ ???

KLOBÚK, veeeeeľké SLNEČNÉ OKULIARE a EXACT FIT BB CREAM s SPF UVA/UVB 35 PA+++ !!!

SPF označuje ochranu pred UVB žiarením, normálne pokožku spálime už cca. po 10 minutách opaľovania, pri SPF 35 sa doba spálenia pokožky posunie skoro o 6 hodín. To však neznamená, že sa máme 6 hodín vypekať na slniečku…SPF 30 filtruje 97% žiarenia, SPF 50 filtruje 98% žiarenia, takže sa nenechajte pomýliť reklamami. Občas si klientky myslia, že čím väčší SPF, tým lepšia ochrana, nieje to však tak…

PA +++ určuje ochranu pred UVA žiarením. +++ na našom BB creame znamená najvyšší stupeň ochrany! Veľké množstvo kozmetických značiek vôbec neudáva ochranu pred týmto žiarením, ale PRÁVE UVA žiarenie spôsobuje výrazné poškodenie kolagénu a elastínu, urýchľuje stárnutie pokožky, znižuje jej obranyschopnosť a spôsobuje pigmentové škvrny. Nedáva však varovný signál, pokožka po ňom nesčervená.

BB CREAM pleť fantasticky vytónuje, počas dňa hydratuje a účinne chráni pred slnečným žiarením. Stačí ho prepúdrovať EXACT FIT SYPKÝM PÚDROM LIGHT/MEDIUM a na pláži, alebo pri bazéne budete hviezda 🙂… Ak nemáte ešte BB cream v kabelke, hneď si ho objednajte!

Ešte krajší deň s ARTISTRY želá ladyD

‪#‎ARTISTRY‬ ‪#‎krasavpopredi‬ ‪#‎beautyblogger‬ ‪#‎realladies‬ ‪#‎skincare‬‪#‎summertime‬ ‪#‎SPF‬ ‪#‎BBcream‬

Message Us