Vyberte stranu

Milé dámy, slečny, podnikateľky, klientky ARTISTRY, beauty maniačky…

Už ste určite zachytili na sociálnych sieťach informáciu, že 9.2.2019 sa budú diať v Nitre veľké veci. Pýtate sa ma na viac infošiek, tak ich zhrniem tu:

  1. BEAUTY KONGRES komunity Krása v popredí je event, ktorý organizujeme spolu s teamom podnikateliek každý rok. Už 9.2.2019 s na Vás tešíme znova!
  2. Prvá časť eventu je venovaná luxusnej kozmetickej značke ARTISTRY, jej produktovým líniám a dermatologickým prístrojom. Tento rok si predstavíme aj 2 NOVINKY – Dekoratívnu kozmetiku ARTISTRY STUDIO – Parisian Edition, inšpirovanú čarovným fashion mestom Paríž, ktorému podľahla aj Carrie Bradshaw a nové profesionálne sérum – prvé PERSONALIZOVANÉ SÉRUM SIGNATURE SELECT. 
  3. Beauty kongres má 2 časti, prestávku môžete využiť na obedík v priestoroch nádhernej reštauácie, v ktorej čaruje úžasné jedlo šéfkuchár s profesionálnymi skúsenosťami z prestížnych reštaurácií v zahraničí. 
  4. Zapojiť sa môžete do tomboly o hodnotné ceny ARTISTRY, dievčatá, ktoré vás budú vítať pri vstupe vám prezradia viac…
  5. Tešiť sa môžete na módnu show francúzskej módy butiku Cool Moda zo Zlatých Moraviec. Majiteľka butiku starostlivo vyberá fashion kúsky do svojich kolekcií priamo v Paríži.
  6. Mojou najobľúbenejšiou časťou beauty kongresu je jednoznačne TALK SHOW s úpešnými ženami, ktoré žijú život podľa svojich predstáv. Ich príbehy sú inšpiratívne, dodávajú odvahu a vieru, že každá z nás môže byť kráľovnou svojho života a budovať svoje impérium. Impérium krásy, sebavedomia a slobody.
  7. Ak sa chcete nášho eventu zúčastniť, kontaktujte vašu beauty konzultantku ARTISTRY, ona vám zabezpečí pozvánku na guest list beauty kongresu. Ak beauty konzultantku ešte nemáte, píšte na ladyd@krasavpopredi.sk spojíme vás v beauty konzultantkou.
  8. Počas eventu si budete môcť pozrieť a vyskúšať všetky naše produktové línie.  

Tešíme sa na Vás!

S pozdravom ladyD

“Every woman is a selfmade work of Art.” – Edith Rehnborg, founder of ARTISTRY brand

PARIS is ALWAYS A GOOD IDEA! #passionista #artistrystudio #krasavpopredi

Message Us