Asi každá z nás dostala v živote ten výnimočný dar v podobe výnimočného človeka….

Niekto tým ľuďom hovorí anjeli, niekto dobré víly, niekto spriaznené duše, pod pojmom “najlepšie priateľky” ich spozná asi každý…Určite máte aj vy spriaznenú dušu, ktorej náplňou práce je, že vás má rada takú, aká ste… ? Možno je len jedna a ste spolu už od základnej školy, možno ich je viac a ste vlastne také SATC girls v našich zemepisných šírkach…? Tak to mám aj ja a každá z nich má v mojom srdci špeciálne miesto. ĎAKUJEM, že ste, dievčatá!

Ako ju teda spoznáte??? Ako zistíte, že je to práve ona??? 

 • Čas s ňou letí ako bláznivý. Dokážete spolu hodiny volať, lebo vás vytočil frajer a odišiel hrať futbal. Necítite sa blbo, keď jej vykresľujete každý jeden detail príbehu, ktorý sa vám dnes v práci stal. Nevadí, že vám už 3x skočila do reči a že skáčete z témy na tému. Sedíte 3 hodiny na káve a zrazu zistíte, že ste vôbec nestihli prebrať to, čo ste chceli.

 

 • Vo vašom telefóne je medzi “obľúbenými kontaktami”. Keď si kúpite nové plavky, alebo tenisky, máte nutnú potrebu poslať jej fotku. ? Dokonca jej nutne potrebujete poslať aj nepodarenú – bláznivú selfie počas toho, ako upratujete byt. Môžete jej volať aj o polnoci. Píšete jej, keď sa nudíte na porade, alebo na prednáške. Ak sa vám jeden deň neozve, voláte políciu. ??

 

 • Asi milión krát ste videli rovnaké filmy, scény z nich poznáte obe naspamäť a dokážete sa na nich rehotať, alebo rozplývať do nekonečna. Máme rovnakých youtuberov, bloggerov, ona si niečo kúpi a vy to chcete, lebo to na nej tak skvele vyzerá… Požičiavate si kozmetiku, inšpirujete sa navzájom.

 • Smejete sa spolu tak, že vám tečú slzy. Dokonca jedna na druhej. To je dovolené.

 

 • Kľudne jej požičiate svoje oblečenie.

 

 • Ľúbite ju, aj keď ste pohádané. Kontrolujete mobil, či sa vám neozvala. Dávate si darčeky “len tak”. Uvaríte jej obed a nečakáte, že to bude robiť aj ona pre vás…( lebo viete, že nevie variť ) ? Keď potrebujete taxi službu, lebo máte pokazené auto, nenechá vás isť busom, je tu pre vás.

 

 • Chápete sa aj bez rečí. Je jedno, či sa jedná o pekného chlapa v potravinách, alebo odpornú susedu, ktorá ide oproti, ona sa pozrie a vidí. Vie, že vám “niečo je”, aj keď sa usmievate a tvárite sa, že ste v pohode.

 

 • Každá ste úplne iná, ale pritom ste tak rovnaké. Ona je blond a vy ste brunetka, ona je akčná a vy pokojná, ona má smolu na chlapov a vy dlhodobý vzťah, vy máte perfektne upratané auto a v tom jej vybuchla bomba, ale aj napriek tomu patríte k sebe. Ste Carrie a Charlotta, ste Anastasia a Kate, ste Anna zo zeleného domu a Diana.

 

 • Je jedno, ako dlho sa nevidíte, pokračujete presne tam, kde ste skončili. V tej istej energii, s nadšením, ako by ste sa nikdy neodlúčili.

 

 • Dokáže okamžite zareagovať na vaše bláznivé nápady. Nepovie vám nie, keď ste zase vymysleli nejaký slepačí úlet. Ak toho šéfa jedného dňa predsa len zabijete, spýta sa: Kde ho zakopeme??? Pomôže vám vstať, keď spadnete – samozrejme hneď potom, ako sa dorehoce. Nevie sa dočkať, keď si spolu nalejete rosé a budete “kvákať” o minulých životoch, o chlapoch, o detstve, o móde a o nezmysloch.

 

 • Povie vám pravdu, vy ju od nej príjmete a ste za to vďačná. ( hneď potom, ako si zanadávate a nesúhlasíte, samozrejme ) Môže k vám byť úprimná…keď sa vám tie šaty nehodia, tak sa nebude tváriť ako čínsky predavač: sluší, sluší…Keď vás ten chlap iba využíva, nechá vás v tom vykúpať, lebo to tak chcete, ale pravdu vám rozhodne povie.

 

 • Pri nej môžete byť sama sebou. Krásna, nalíčená, šťastná, vysmiata, ale aj bez makeupu, v depke, bez energie a s mastnými vlasmi. Má vás rada presne takú, aká ste. Je to sestra, ktorá má iba inú mamu, ako vy.

 

Krásny deň a nezabudnite jej napísať správu, aby vedela, čo pre vás znamená…❤

 

ladyD

PS: Zapojte sa do našej FB výzvy na @krasavpopredi a získajte luxusnú dekoratívnu kozmetiku ARTISTRY

 

Message Us