To čo by ste pred 20 rokmi nazvali zázrakom, je dnes vo svete kozmetológie úplne normálnou vecou. Moje vzdelanie v oblasti starostlivosti o pleť rozširujem už 13 rokov a poviem vám veru, KVALITNÉ KOZMETICKÉ PRÍPRAVKY založené na koncentrácii účinných látok, na kvalite prísad a na súčinnej harmónii s prebiehajúcimi procesmi v pleti NAOZAJ FUNGUJÚ! Jasné, naše mamy hovorievali: “ja už mám svoj vek, mne už žiadny krém nepomôže…” Platilo to však v dobách, keby bol jediným kozmetickým objavom alantoín, glycerín a harmanček 🙂 a všetci používali niektorý z 3 dostupných krémov na trhu. Dnes dokážete urobiť na vašej pleti obrovskú zmenu, nazývanú aj malý zázrak, ak dodržíte tieto pravidlá:

  1. Zázraky nečakajte od 3 základných krokov! Úlohou čistenia je to, čo vyplýva z názvu :), ČISTIŤ a úlohou tonizačnej vody je dočistiť pleť, osviežiť ju a pripraviť ju na ďalšie kroky. Dobrý krém dokáže urobiť zmenu, ak mu dáte dostatok času. To je však hlavný problém nás žien: zázraky na počkanie a.k.a. včera bolo neskoro ?! Krém vymeníme oveľa skôr, než je vôbec možné, aby odviedol svoju prácu. Pretože máme pocit, že na našej pleti “nečaruje” !!! On by aj “čaroval”, len potrebuje čas!
  2. Investujte do svojej pleti! Nemôžete vyzerať naozaj dobre, dievčatá, ak zanedbávate svoju pleť! Nepomôže vám ani značková kabelka, ani najnovší model tenisiek, nepomôže vám ani najružovejší rúž 🙂 a nalepené mihy, ak je vaša pleť děs – běs! Kvalitná starostlivosť o pleť je ZÁKLAD! Ak ste už v kategórii SWEET 30, alebo ste 30-tku oslávili niekoľko krát, vaša pleť potrebuje ŠPECIÁLNU STAROSTLIVOSŤ cielene navolenú na jednotlivé problémy / nedostatky. Takýmito prípravkami sú KONCENTROVANÉ SÉRA, REVITALIZAČNÉ MASKY a najmodernejšia forma peelingov, o ktorých sa dočítate nižšie. Pleť začína stárnuť už okolo veku 25 rokov.
  3. Dajte si do poriadku život! Ups! Trochu drzé a priostré pravidlo. Ako to súvisí s pleťou??? Úplne najviac! Fajčenie, zlý pitný režim, nulový pohyb, nedostatok spánku, hádky, problémy, nespokojnosť so sebou, strava, 1000 rôznych vecí, ktoré môžeme schovať za slovo STRES sú jednou z hlavných príčin predčasného stárnutia pleti. Takže si najskôr UPRACTE V ŽIVOTE a potom si UPRACTE NA POLIČKE V KÚPELNI! Často zažívam takéto debaty: “Ja mám dobrý krém! A funguje ti???? Pomáha ti? Noooo, v pohode je, nevadí mi!” Ak neviete na 100% povedať, že vám váš kozmetický prípravok funguje, dopoužívajte ho na ošetrenie nôh, alebo tela…?? Takže ideálne využiť jarné obdobie na UPRATOVANIE a vaša pleť vám poďakuje!

Processed with MOLDIV

 

“Vzhľad našej pleti je priamo naviazaný na náš životný štýl!”

 

 

Processed with MOLDIV

 

INTENSIVE SKINCARE by ARTISTRY je profesionálna kozmetická starostlivosť o pleť, ktorá ponúka ošetrenie na úrovni dermatológie v domácom prostredí. Kolekcia INTENSIVE SKINCARE obsahuje vysoko-účinné a koncentrované kozmetické prípravky, ktoré blahodárne pôsobia na stav a kvalitu pokožky. 

 

 

 

 

  • OBNOVUJÚCI PEELING NA ENZYMATICKEJ BÁZE INTENSIVE SKINCARE – NAJMODERNEJŠIA FORMA PEELINGU! – použitie  tejto najmodernejšej formy peelingu je veľmi jednoduché a absolutne bezpečné. 8 pumpičiek naneste večer na vyčistenú pleť na 8 minút a opláchnite a kvalitne hydratujte. Procedúru opakujte 2 x týždenne po dobu 6 týždňov. Potom doprajte pokožke od peelingovej procedúry 6 týždňov pauzu. Peeling obsahuje MUCOR MIHAI a KYSELINU HYALURONOVÚ, kopíruje prirodzený exfoliačný proces pleti a funguje v harmonickej súčinnosti s PH hladinou našej pleti. V PH 5 sa samoneutralizuje.
  • VYHLADZUJÚCE SÉRUM INTENSIVE SKINCARE – famózne sérum určené na jemnú exfoliáciu, podporu obnovy pleti, na spevnenie pokožky a zjemnenie viditeľnosti rozšírených pórov. Obsahuje MORSKÉ RIASY, OVSENÝ PROTEÍN A TRSTINOVÝ CUKOR, ktoré odstraňujú odumretú pokožku, ŠOŠOVICU, ktorá zvyšuje elasticitu a spevnenie stien pórov, ČIERNY ČAJ z oblasti JÁVA znižuje produkciu kožného mazu a OPTICKÉ DIFUZÉRY rozptylujú svetlo a prejasňujú pleť.
  • INTENSIVE SKINCARE SÉRUM PROTI VRÁSKAM – anti agingový produkt s vysokým obsahom RETINOLU BUDÚCEJ GENERÁCIE, ktorý štartuje rast kolagénových vlákien, s obsahom PEPTIDOV na podporu budovania proteínových vlákien, s veľkou dávkou vitamínu C na antioxidáciu a obnovu kolagénu, s KYSELINOU HYALURONOVOU a s upokojujúcim TARGETING COMPLEXOM. Toto super sérum je určené na NOČNÉ POUŽITIE, naša pokožka má počas nočného odpočinku 300 – násobne väčšiu aktivitu kolagénu, ako počas dňa
  • 14 NOČNÉ REGENERAČNÉ SÉRUM INTENSIVE SKINCARE – GENERÁLNA OPRAVA PLETI! Určené na podporu nočnej regenerácie a obnovu zdravého fungovania pleti, pomocou 7 stupňov pôsobenia!

 

“Nakoniec všetci zostarneme, ale to neznamená, že nemôžeme vyzerať čo najdlhšie skvele!” ( Michelle D’Allard ) 

 

Processed with MOLDIV

Message Us