Ak chcete zdravú a krásnu pleť bez vyrážok, akné, bez červených fľakov, ak chcete pleť hydratovanú, vypnutú, ak chcete regulovať prejavy starnutia, prečítajte si o tom, ČO JE TO NUTRIKOZMETIKA ???? 

Problémy s pleťou –  aknózne prejavy, presušená pokožka, ktorá rýchlo začervená, pigmentácie, dehydratácia, vrásky… nevyriešime jednoduchými 3 krokmi starostlivosti o pleť. Ak chceme zdravú a krásnu pleť, je nutné do pleti aj investovať. Špecializované séra a výživa pleti pomocou NUTRIKOZMETIKY sú produkty, ktoré zmenia stav pleti a postarajú sa nielen o jej krásu, ale aj o zdravie.

NUTRIKOZMETIKA je nový pojem v oblasti starostlivosti o pleť. Nutrikozmetika je výživová kozmetika, ktorá sa dá “prehltnúť” a buduje našu krásu ZVNÚTRA. Podstata nutrikozmetiky spočíva v dosiahnutí krásnej a zdravej pleti prostredníctvom základu vo výžive zvnútra – pomocou účinných látok v tabletách a drinkoch. Skutočná krása vychádza zvnútra! 

NUTRIKOZMETIKA TRUVIVITY je spojením 2 prestížnych značiek: Najväčšieho výrobcu prírodných doplnkov stravy NUTRILITE a jednej z 10 najlepších a najprestížnejších kozmetických značiek ARTISTRY.

Tento MOST MEDZI KRÁSOU A ZDRAVÍM PLETI cielene podporuje pružnosť pleti, produkciu kolagénu a zlepšuje hydratáciu našej pleti. 

TRUVIVITY sa skladá z 2 krásnych, dizajnových balíčkov, v jednom sú tablety a v druhom nápoje v prášku.

  • DRINK TRUVIVITY

Drink vypite ráno, zarobte si ho do 240 ml čistej vody a užite si jeho osviežujúcu chuť. Chráni pleť počas dňa, znižuje únavu a osviežuje pleť. Obsahuje okrem účinných fyto zložiek aj FYTOCERAMID KOMPLEX s obsahom ceramidov zo špeciálneho druhu pšenice a vysoký obsah vitamínu C + zinok. ( nápoj je bezlepkový )

  • TABLETY TRUVIVITY

Obsahujú okrem spomínaného FYTOCERAMID komplexu aj FYTOINFÚZNY KOMPLEX s extraktom z kustovnice čínskej ( goji ), s výťažkom zo šípok a výťažkom z hroznových jadierok. Tablety spapajte na noc, na podporu obnovy kolagénu a zlepšenie hydratácie pleti.

Prečo CERAMIDY?

Fytoceramidy obnovujú ochrannú lipidovú bariéru na povrchu pleti, udržiavajú v pleti hydratáciu, chránia ju a predlžujú mladistvý vzhľad pleti. 

Prečo KUSTOVNICA ČÍNSKA?

Kustovnica (Goji) je známa superpotravina, bohatá na vysoký obsah vitamínu C. Jej schopnosti sú: antioxidácia a silná ochrana kolagénových vlákien

Prečo ŠÍPKOVÁ RUŽA?

Šípky majú vysoký obsah vitamínu C, odbúravajú oxidačný stres, zlepšujú funkciu kolagénových vlákien. 

Prečo HROZNOVÉ ZRNIEČKA?

Podporujú čistenie pleti a obnovu kolagénu, majú silný antioxidačný účinok. 

Prečo ZINOK?

Zinok výrazne prispieva k správnej funkcii pokožky. Má antivirotické účinky, účinne pomáha pri zápaloch kože, pri dermatitídach, pri aknóznych prejavoch, pomáha blokovať zápalové procesy pleti ( spolu s omegou3 )

Užite si svoj rituál krásy s našim beauty elixírom TRUVIVITY.

xo, ladyD