Je úžasné!!!

Farebné, svieže, horúce, slané, plné piesku a zmrzliny, spája sa s láskou, so zážitkami, s energiou, s dlhými letnými večermi a s romantickými nocami, sme rozhorúčené a schladíme sa vo vlnách oceánu, alebo bazéna, pochutnávame si na všetkých možných farbách ovocia, počúvame smiech a bláznenie detí, alebo spev vtáčikov, naberáme energiu zo slnka, trávime čas s priateľmi, sme pripravené realizovať aj bláznivé nápady, nosíme domov čerstvé kvety a nebojíme sa byť ženou…vílou, kráľovnou, bohyňou, ikonou, divožienkou, dobrou čarodejnicou, osudovou ženou, alebo len tak SAMI SEBOU!!! 

Prečo o tom píšem??? Lebo o dekoratívnej kozmetike sa písať príliš nedá!!! ?

Tú proste potrebuješ MAŤ a ZAŽIŤ !!!

Už od pondelka je v predaji nová, dlho očakávaná limitka luxusnej kozmetiky ARTISTRY a Ty sa do nej zamiluješ hneď na prvé použitie! ❤️ Neboj sa farieb, odmeň sa a SPOJ TIETO NÁDHERNÉ ODTIENE s očakávaním novej letnej enegie a nových výnimočných zážitkov! KRÁSA je ohromný transformačný nástroj, s novými mentolovými leskami, tieňmi a 3D púdrom sa bude KAŽDÁ REAL LADY CÍTIŤ VÝNIMOČNE!!!?? A môžeš si počas večernej prechádzky kľudne aj POSVIETIŤ ?!

 

Kolekcia obsahuje:

  • úžasný 3D púder, ktorý dodá Tvojej pokožke efekt trblietania letných lúčov. Použiť ho môžeš na oči, líčka, detolt a krk
  • očné tiene v nádherných letných farbách, pasujú do tvojho ARTISTRY púzdrička a majú výrazné, žiarivé pigmenty
  • Mentolové lesky, ktoré jemne prekrvujú pery a dodajú perám plný vzhľad! Obsahujú let svetielko a zrkadielko, ktoré uľahčia aplikáciu. Must have produkt leta 2016! Absolutne !!! 😉

Podľa jednoduchého tutorialu global makeup artistu Ricka DiCeccu vyčaruješ na svojej tváričke nádherné a ľahko zvládnuteľné líčenie.

Majte krásny deň, kočky a užívajte si novú kolekciu Pacific Light od ARTISTRY!

Vaša ladyD ?

13133377_1700991963504665_1063135273635925845_n

Message Us