V mojej beauty praxi sa pri diagnostikách pleti a skincare konzultáciách najčastejšie stretávam so ženami, ktoré majú typ pleti: ZMIEŠANÁ A DEHYDRATOVANÁ. Tento typ pleti je pre klientky trošku začarovaným kruhom a nevedia, ako z neho von, pretože buď majú upchaté póriky a pleť neprirodzene premastenú ( keď sa snažia pleť hydratovať mastnejšími krémami ), alebo cítia dehydratáciu, objavujú sa šupinky, precitlivelosť atď ( keď sa snažia pleť čistiť a zbavovať sa pórikov )…Záhada, ako sa starať o takúto pleť je už v ARTISTRY svete dáááávno vyriešená. ?? Čítajte ďalej!!! Každý typ pleti potrebuje HYDRATÁCIU, nie každý typ pleti však potrebuje oleje :)…Ak ste majiteľkou zmiešanej pleti, prvý krok je obmedziť krémy a makeupy s obsahom olejov a zamerať sa na hĺbkovú hydratáciu.  Jednou z úžasných pomôcok / spolu s našou božskou skincare kolekciou HYDRA V, ktorá hĺbkovo hydratuje všetky typy pleti a je navrhutá presne na problémy, o ktorých píšem / je aj MULTIMASKING = moderné nanášanie pleťových masiek podľa jednotlivých zón pleti. Aby sa vám multimasking podaril perfektne, budete potrebovať:

  • štetec na podkladový makeup
  • ARTISTRY Hydra V REHYDRATAČNÚ MASKU, ktorá je príjemne krémová, obsahuje lipozóm s vodou z nórskych fjordov pre hlbokú a trvalú hydratáciu, napravuje poškodenú hydro-lipidovú bariéru pomocou Acai, obsahuje silnú dávku omega 3 a omega 6 mastných kyselín a himalájske ružové solné minerály. Túto masku nanášajte na dehydratované zóny pomocou štetca, podľa návodu na obrázku. Ak máte suchý typ pleti, môžete masku použiť na celú pleť a nechať ju pôsobiť počas noci.
  • ARTISTRY MASKU NA HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI, ktorá je famózna!!! ?? Nielen že je nevyhnutnou súčasťou terapie pri aknóznych prejavoch pleti, ale jej efekt oceníte práve pri multimaskingu. Maska v sebe kombinuje amazonský biely íl a kaolínový íl, ktoré šetrne a výrazne čistia pleť. Maska je plná minerálov a ílov, aby vytiahla nadbytočné špinu, maz a nečistoty z pórov. Budete cítiť, ako prípravok účinkuje, pretože budete vnímať chladivé šteklenie, štipkanie počas toho, ako sa voda bude odparovať z ílov, čím dôjde k “efektu odsávania” nečistôt. Na našu pleť budú pôsobiť aj: šťava z aloe vera, ženšen a kyselina citrónová. Táto kombinácia účinne preliečuje aknózne prejavy a pôsobí preventívne proti zápalom. Takže už žiadne upchaté póriky a čierne bodky v T-zóne!!!

Masky nanášajte podľa obrázku 🙂 a užite si svoj MULTIMASKING TIME 🙂 pre krásu a zdravie pleti.

Na záver rýchly BEAUTY TIP: Ak chcete mať pleť spevnenú, vypnutú, ak chcete zamedziť pôsobeniu voľných radikálov a preventívne pôsobiť proti vráskam, raz za čas pridajte k multimaskingu aj našu ARTISTRY YOUTH XTEND tkaninovú masku na preprogramovanie pleti. ?

Posielam pozdravy a VY – šup šup – skúšať multimasking!

xo, ladyD

 

 

Message Us