1. Základ starostlivosti o pleť je SPRÁVNE ČISTENIE! Ak máte problémovú T-zónu, alebo sa Vám počas menštruačného cyklu zvyknú objavovať vyražky, čistenie pleti dokáže urobiť veľkú zmenu. Nikdy nechoďte spať s makeupom. Možno ste si tento luxus mohli dovoliť v 20tke, ale v 30tke už nemôžete! Jedna noc s makeupom na pleti znamená zahodený mesiac starostlivosti o pleť! Hrozbou sú aj vrásky, ktoré vznikajú práve vtedy, keď v noci zaťažujeme pleť nečistotami a makeupom a nedostatočne sa zregeneruje!
Na čistenie pleti použite YOUTH XTEND ČISTIACU PENU, ktorá pôsobí nielen na rozpúšťanie nečistôt, ale aj ako mikro-masáž. Penu zmiešajte s vodou a pokožku krúžením premasírujte!
Pleť dočistite TONIZAČNOU VODOU z kolekcie Essentials, určenou na zmiešanú a mastnú pleť.

2. Druhý dôležitý krok je HYDRATÁCIA! Každá pleť potrebuje hydratáciu, aj tá Vaša! Úžasným riešením pri zmiešanej pleti je IDEAL RADIANCE HĹBKOVO-HYDRATAČNÝ KRÉM, ktorý zjednocuje a rozžiaruje tón pleti a je vhodný aj ako nočný krém. Pre nás, čo máme SWEET 30, ako stvorený 🙂 …V zime hydratáciu nepodceňujte! Ak sa o pleť správne nestaráte, čoskoro sa to na nej ukáže. Očné okolie je veľmi citlivá oblasť, je oveľa tenšie ako pleť a nemá mazové žľazy, aby sa dokázalo samo premasťovať. Preto je očný krém úplná nutnosť, ak chcete vyzerať na 30 ešte niekoľko rokov po úžasnej párty na oslavu 30.narodenín! 🙂 Ja používam LUXURY EYE, v tejto oblasti kompromisy nerobím! Keď raz zažijete ten pocit luxusu na vlastné oči :), dáte mi za pravdu!

3. “NIEČO NAVIAC”… už je ten správny čas, milé real ladies! Áno,už teraz potrebujeme špeciálne séra! SÉRUM JE PRE SWEET 30 ŽENU NAJLEPŠÍ PRIATEĽ :))… Ja milujem takú našu svätú beauty trojicu, IDEAL RADIANCE zjasňujúce sérum, 3D liftingové sérum a.k.a.HERO 🙂 a čerešničku na torte na koniec – VYHLADZUJÚCE SÉRUM INTENSIVE SKINCARE. Niekedy séra striedam, kombinujem, niekedy si dám kúru z jedného, beriem to úplne intuitívne, podľa toho, čo moja pleť práve potrebuje, alebo v akom období sa nachádzam. Ale bez vyhladzujúceho séra neopúšťam svoj byt! Je ideálne ako “báza” pod MAKEUP NA ROVNOVÁHU PLETI, ktorý keď zafixujete EXACT FIT púdrom, Vaša mastná pleť sa určite sama neprezradí…

Pleť potrebuje denno-dennú pravideľnú starostlivosť! Som hrdá na to, že v mojej kúpelni kraľuje len jediná značka a ľudia mi často hovoria, že mladnem :)… Dokonca to hovoria aj môjmu manželovi! I keď jeho mladnutie skôr pripisujem milujúcej manželke, nie kozmetike hihi 🙂 …

Ešte krajší deň s ARTISTRY želá lady D
#krasavpopredi

Message Us