Odpoveď by mala byť jasná a jednoznačná, dúfam, že ste sa nenechali nachytať, milé kočky, veď je prvý január, nie apríl. Má – veru má… 🙂 a ak im nevenujeme pozornosť, skôr či neskôr sa to na našej pleti ukáže. Ak máte 20, tak neskôr, ak máte po 30tke, tak veru skôr!

  • PRAVIDEĽNE….oooch, nemyslím pravideľne, keď si spomeniete. Myslím pravideľne 2 x počas dňa – RÁNO, aj VEČER, ak sa jedná o váš 3-krokový rituál starostlivosti o pleť! Urobte si zo starostlivosti o pleť rovnaký zvyk, ako napr. s čistením zubov. Nezabudnem, nevynechám! 

 

  • 3 KROKY! 3 nieeeeeee 2 v 1! 3 nieeeee iba micelárna voda! 3 nieeee iba odličovač na oči, alebo mydlo! 3 nieeee iba čistá voda a krém! ( pomoc ) Ak chcete zdravú a krásnu pleť, naučte sa ju ráno aj večer ČISTIŤ, TONIZOVAŤ A HYDRATOVAŤ!

093_main

  • SÉRUM je TEN produkt…..ktorý urobí na vašej pleti PREMENU! Nečakajte to od krému!!! Naozaj NIE! Úlohou krému je vyživovať, chrániť a hydratovať vašu pleť! Jeho silu uvidíte až po niekoľkých mesiacoch pravideľnej starostlivosti! A zase je to tu: to slovíčko PRAVIDEĽNE 🙂 …Ak chcete ZMENU, ak vaša pleť potrebuje NAKOPNÚŤ, VZPRUŽIŤ, alebo chcete seriózne riešiť nejaký problém, POTREBUJETE SÉRUM!

1455735222285

  • Buďte k sebe ÚPRIMNÁ! “Ja mám dobrú pleť – po mame! Ja ešte nepotrebujem očný krém! Tie pigmentácie mi zmiznú samé…Ja mám veľmi mastnú pleť, nijaký krém mi nesadne!”Atď, atď, atď…Toľkým problémom s pleťou by sme sa vyhli, ak by sme prestali opakovať naučené frázy a klamať samé sebe. Ak máte po 30-tke, nieste ešte mladááááá na špeciálnu starostlivosť! Aj mastná pleť potrebuje krém a ten očný potrebuje každá jedna z nás, či má 20 alebo 50! Nočný krém je na noc a denný na deň! Nieeee, vám by nemal stačiť jeden !!!! Nezabudli ste??? TVÁR, KTORÚ MÁTE V 20TKE, ZA ŇU JE ZODPOVEDNÁ PRÍRODA (alebo tá spomínaná genetika, nazvite si to ako chcete!) TVÁR KTORÚ MÁTE V 40TKE, ZA ŇU STE ZODPOVEDNÁ VY!!! …povedala Coco Chanel a veru sa nemýlila!!!! Počúvajte, čo vám radí vaša beauty konzultantka! Prístroj na diagnostiku pleti vie predsa len “trošku” viac o vašej pleti, než si vy o svojej pleti “myslíte”.

 

  • Nepotrebujem makeup, ja mám peknú pleť! Taaaak a teraz neviem, či sa mám smiať, alebo plakať! Ja mám tiež peknú pleť a makeup potrebujem! Možno prááááve preto mám takú peknú pleť, lebo ten makeup používam. 🙂 Nemusíte nosiť hutný, mega-krycí makeup, ak máte tváričku, ako porcelánová bábika, alebo detská prdelička :-D. Znamená to však, že každý deň vyrazíte do špiny, prachu, klímy, do sveta s NAHOU TVÁROU??? No,no, no, nooooo, baby! ( teraz si spievam, aby som podčiarka vážnosť situácie )  Makeup má MEGA OCHRANNÚ FUNKCIU! Je štítom pre vašu pleť! Zachytáva nečistoty, pot, prach, pleť chráni, bráni, hydratuje. Až na konci príbehu je jeho ESTETICKÁ funkcia. Problém nastáva iba pri VÝBERE MAKEUPU! Ak si zvolíte ten SPRÁVNY, nebudete ho cítiť, nebude vám vadiť a NEBUDE VIDIEŤ! Fakt, verte mi! Správny makeup nesmie byť vidieť! Jediné vážne pravidlo, ktoré pri makeupe platí je: VEČER ODLÍČIŤ! Vždy, za každých okolností! Inak sa počas spánku vaša tvárička nadýchne toho, čo cez deň nachytala…

16092886

Tak čo??? Pomohli moje skincare pravidlááá? Aké ďalšie pravidlá starostlivosti o pleť máte VY???

Krásny štart roka s ARTISTRY želá ladyD

 

 

Message Us