Existuje jedna beauty rovnica, ktorú by mala vedieť vypočítať každá real lady…:)

LETO = VEĽKÉ SLNEČNÉ OKULIARE + LUXURY

Ak počas iných mesiacov v roku nevenujete očnému okoliu takú pozornosť, v lete to potrebujeme zmeniť! Pre dobro nášho očného okolia… Asi každá z nás miluje slniečko, jeho odlesky vo vode, pláž, nejaké vychladené smoothie, alebo drink, čas s kamošmi a pohodu…Ja milujem letný čas úplne rovnako, avšak za jednej podmienky: OKULIARE a LUXURY! O okuliaroch platí – čím väčšie, tým lepšie! A samozrejme o kvalite UV filtra ani nepíšem… Ak si očká budete chrániť týmto štýlovým zázrakom, plavčík na pláži nezistí, že ho pozorujete a Vaše očné okolie nebude mať mimické vrásky zo “žmúrenia” a pigmentové škvrny zo slnka…
Prečo aj naše OČKÁ potrebujú LUXURY starostlivosť???

Očné okolie je 7 x tenšie ako celá naša pleť, nenachádza sa pod ním žiadne podložie, žiadna tuková vrstva, je to hustá sieť vlásočníc bez tukových žliaz. NAJDOLEŽITEJŠIA VEC, KTORÚ PRETO OČNÉ OKOLIE POTREBUJE JE ZVÝŠENÁ HYDRATÁCIA, kvalitná výživa a skutočne profesionálny prístup !!!!
CREME LUXURY EYE obsahuje HLM+, BAMBUCKÉ MASLO z orechov stromu SHEA TREE, SAKURU japonskú čerešňu, ALANTOIN z kostihoja lekárskeho, Omega 3 a Omega 6 kyseliny z PUPALKY DVOJROČNEJ na hĺbkovú hydratáciu a výživu pokožky v okolí očí.
Ďalší závažný problém očného okolia okrem nedostatku hydratácie sú OPUCHY A TMAVÉ KRUHY… Lipozóm KOFEÍNU a pupočníka ázijského vytvorí dokonalé prekrvenie , naštartuje lymfatický systém v očnom okolí a odstaňuje zadržanú vodu v očných vačkoch.
Naše malé tajomstvo skryté v CREME LUXURY EYE sú – EXKLUZÍVNE PÚDRE NA KRYTIE VRÁSOK A ROZJASNENIE OČNÉHO OKOLIA 🙂
Aby sme očné okolie spevnili, zadržali hydratáciu, ktorú potrebujeme, pozdržali výživné látky k postupnému uvoľnovaniu, pozdvihli a spevnili pokožku, na to nám slúži TENKÁ ŽELATÍNOVÁ SIEŤKA, ktorú tento výnimočný výrobok obsahuje…
CREME LUXURY EYE sa nanáša jemným vklepkávaním, 360 stupňovou transformáciou.

Takže LUXURY + SLNEČNÉ OKULIARE = ešte KRAJŠIE LETO 🙂

‪#‎krasavpopredi‬ ‪#‎artistry‬ ‪#‎realladies‬ ‪#‎luxury‬ ‪#‎summertime‬ ‪#‎happyeveryday‬

Message Us