Wow! Posledné letné dni….slniečko síce ešte pripeká, ale listy zo stromov padajú a moje opálenie bledne. Pozerám si fotky na instagrame a v srdci ešte cítim ten slaný vzduch a výnimočnú energiu letných večerov na terase. Leto bolo nádherné, určite máte aj vy kopu zážitkov a spomienok. Ja vždy štartujem nový školský rok novými cieľmi, jesenným rozvrhom a takou očistou tela a ducha :-), aby mi nebolo za letom tak smutno… 😉 Začínam znovu podctivo cvičiť, obmedzím sladkosti, vzdelávam sa a doprajem pleti to, čo si po lete zaslúži.

Čo potrebuje každý typ pleti na jeseň???

  • POTREBUJE ENERGETICKÉ “NAKOPNUTIE, REŠTART, VZPRUŽENIE!” Takýmto kozmetickým zázrakom sú SÉRA! Skvelý beauty tip je používať SÉRUM NA NOC!!! V noci funguje prirodzený, spánkový, regeneračný proces pleti. Pleť sa čistí, oddychuje, produkcia kolagénu a elastínu je niekoľko násobne zvýšená, bunky sa obnovujú. Ak k takýmto dôležitým úlohám pleti pridáte sérum, ráno budete vyzerať oddýchnuto, pleť bude svieža, napružená a bude mať žiarivý tón. Mojim zákazníčkam doporučujem koncentrované sérum na obnovu kolagénu, ktorému hovoríme interne HRDINA 🙂   a hĺbkovo-hydratačné sérum s vitamínom C z kolekcie HYDRA – V. 
  • POTREBUJE PEELING a HYDRATÁCIU! Zvýšiť pitný režim je prvý krok ku krásnej pleti! Schválne píšem zvýšiť, lebo ten pol-litrík naviac neuškodí žiadnej z nás. Mám za sebou stovky, stovky diagnostík pleti a 80% analyzovaných žien majú spoločnú jednu vec – pijú málo čistej vody. Čistou vodou myslím vodu zbavenú chlóru a kontaminantov, s prirodzeným obsahom minerálov. Preto doporučujem zariadenie na doúpravu vody e-Spring, ktoré presne takúto vodu z našej “kohútikovej, nie úplne pitnej” vyrobí. Ďalšou hydratačnou bombou je samozrejme hĺbkovo-hydratačná kolekcia HYDRA – V! Stojí na vedeckom objave AQUAPORÍNOV. Aquaporíny sú vodné kanálky v pleti. Majú hlavnú úlohu, roznášať vodu v epiderme! Ak tieto kanálky nefungujú, alebo ich je znížené množstvo, pleť sa premasťuje, presušuje, šupinkovatie…Ak ste sa počas leta opalovali, ak pracujete v klimatizovanom prostredí, ak veľa cestujete, žijete pod vplyvom stresu, na vašej pokožke sa to už určite prejavilo. HYDRA – V obsahuje kľúčové zložky: ČISTÚ VODU Z ĽADOVCOV NÓRSKYCH FJORDOV, KYSELINU HYALURONOVÚ, 9 MINERÁLOV Z RUŽOVEJ, HIMALÁJSKEJ SOLI, SALIKORNIU – pobrežnú rastlinu, ktorá podporuje činnosť aquaporínov a za studena lisovaný olej z ACAI ! Predtým, ako začnete pleť hydratovať super prípravkami, odstráňte odumretú vrstvu pleti! Nepoznám lepší nástroj, ako ENZYMATICKÝ PEELING a VYHLADZUJÚCE SÉRUM z profesionálnej kolekcie INTENSIVE SKINCARE! The best peel ever 🙂 !!! 2 x týždenne, 8 minút, v pohodlí domova! Tak málo stačí, verte mi !!! 
  • SPÁNOK, ČERSTVÝ VZDUCH, POHYB A POZITÍVNY PRÍSTUP K ŽIVOTU! Ano, anooo, žiadna kozmetika nerobí úplné zázraky na počkanie, ak jej trošku nedopomôžeme vlastným zodpovedným prístupom. Letné žúry už skončili :-), je čas začať sa rozmaznávať, stanoviť si režim a vziať naše zdravie a krásu pleti do svojich rúk. Nič viac nepokazí vhľad našej pleti, ako STAROSTI, NEGATIVITA a STRES. Preto, tak ako kontrolujeme, čo si dávame na tvár, kontrolujme, čo púšťame do našich hlavičiek, čím sa obklopujeme, čomu dovolíme, aby sa nás “dotklo”… Nie nadarmo sa hovorí: “NEROB SI Z TOHO VRÁSKY”… pretože okolo nás je kopa problémov a starostí, ktoré za tie vrásky naozaj nestoja… 😉 Nadýchnite dobré veci a vydýchnite tie, ktoré vás zaťažujú, trápia. Pustite problémy z hlavy a zmerajte pozornosť na to dobré…Začnite jeseň “úplne nanovo”…Ona totiž je NOVÁ. Nikdy predtým tu presne taká istá nebola. Oslávte NOVÚ JESEŇ, jej výnimočný príbeh píšete už dnes VY !!! 🙂

XO, ladyD #krasavpopredi

Message Us