ČISTÍM, TONIZUJEM, HYDRATUJEM a DODÁM NIEČO “NAVIAC” !!!
Čím je proces starostlivosti o pleť jednoduchší, tým je účinnejší. Nemusíte sa strácať v záplave kozmetických prípravkov a zúfalo skúšať a miešať “piate cez deviate”. Ak máte plnú poličku kozmetických prípravkov rôznych značiek, určené pre rôzne typy pleti, len preto, lebo jeden krém ste dostali, druhý Vám poradila kamoška, ( s úplne inou pleťou, ako máte Vy ), tretí patrí k luxusnej módnej značke oblečenia 🙂, ale moc Vám na pleti nefunguje, v pohode si prisuňte odpadkový kôš, alebo krabicu pod poličku v kúpelni a zosuňte obsah poličky.. :)! Striedaním kozmetík a miešaním “všetkého možného” sa ku krásnej a zdravej pleti nedopracujete. Preháňať to s kozmetikou a miešať ju je rovnaké, ako ísť na galavečeru a naložiť si steak rare, sushi, sladké, slané, tradičné slovenské, mexické, raw a čakať dobrý pocit v žalúdku…

KEEP IT SIMPLE! Presne tak by som popísala novú kolekciu HYDRA V, ktorá prichádza už o 7 dní na náš trh. VAŠE ARTISTRY PRODUKTY SÚ VÝŽIVOU PRE VAŠU PLEŤ! Jednotlivé kolekcie sú UCELENÝM SYSTÉMOM starostlivosti o pleť, ktorý do seba krok po kroku zapadá. Navzájom sa môžu kombinovať tak, aby to dávalo zmysel presne podľa potrieb Vašej pleti. HYDRA V je kolekcia, ktorá božsky doplní 2 systémy starostlivosti o pleť od ARTISTRY, Essentials a Youth Xtend. Jej úlohou je dosiahnutie ROVNOVÁHY vo Vašej pleti a ROVNOVÁHA je kľúč k ZDRAVEJ A KRÁSNEJ PLETI. Dokonale hydratuje a zaručí, že sa voda dostane do všetkých buniek, aj do tých najhlbších vrstiev Vašej epidermy. I keď technológie, patenty a prírodné zložky v HYDRA V veľmi jednoduché niesú ( ARTISTRY je skutočná veda ), ich účinok je rovnako jednoduchý a trefný, ako celá kolekcia.

1.úroveň pôsobenia – OSVIEŽENIE pomocou VODY z nórskych Fjordov, kapsulovanej v lipozóme spolu s kyselinou hyaluronovou a glycerínom.
2.úroveň pôsobenia – REGENERÁCIA vďaka dôležitým MINERÁLNYM LÁTKAM z himalájskej soli, HYDRAKOMPLEX obsahujúci 9 minerálov ružovej soli, čistý peptid, salikorniu a liriope, hlavnou úlohou HYDRAKOMPLEXU je obnovenie funkcie AQUAPORÍNOV, vodných kanálikov, ktoré zásobujú bunky hydratáciou.
3.úroveň pôsobenia – čistý, za studena lisovaný olej z ACAI berry, kapsulovaný v lipozóme spolu s lanolínom, uceľuje epidermu, uzatvára hydratáciu a účinné zložky v pokožke.

Za seba Vám môžem povedať ( teda napísať 🙂 ), keďže HYDRA V kolekciu “testujem” :)) už pár týždňov, ak cestujem, mením prostredie, pohybujem sa v extrémne klimatizovaných priestoroch ( áno, naše shoppingcentrá sú extrémne vychladené ), HYDRA V je pre mňa ZÁZRAČNÁ!!!

Vaša lady D

Message Us