Vyberte stranu

Kočky, cez okno mi svieti v obývačke slniečko, pre psa som utekala na záhradu v pyžamku a zo šatníka som vytiahla koženú bundičku! Jar je tu a myslím, že poslednú dobu jar privolávala nielen naša duša, ale aj každá bunka našej pokožky. Prvé jarné dni je už cítiť vo vzduchu a je čas OBNOVIŤ a REHYDRATOVAŤ PLEŤ a POKOŽKU CELÉHO TELA.

Ako na to???

  • Vaša pleť potrebuje OBNOVU hydrolipidovej bariéry, odstránenie odumretých vrstiev pleťových buniek a kvalitnú hydratáciu. Tým navrátite pleti JAS a ŽIARIVOSŤ. Použite 2 super-účinné produkty z kolekcie – Dermatológia v domácom prostredí Intensive skincare POWER DUO. Power duo obsahuje:
  1. OBNOVUJÚCI PEELING Intensive skincare

Použitie najmodernejšej formy peelingu je veľmi jednoduché a absolutne bezpečné, obsahuje enzýmy laboratórnej huby Mucor Mihai a kyselinu hyaluronovú. Kopíruje prirodzený exfoliačný proces pleti a funguje v harmonickej súčinnosti s PH hladinou našej pokožky. V PH 5 sa samoneutralizuje. Odstraňuje odumreté vrstvy pleti, pomáha zvýšiť hydratáciu, pomáha liečiť akné, podporuje odstraňovanie pigmentácií a regeneračné procesy v pokožke.

Aplikácia: 8 pumpičiek naneste večer na vyčistenú pleť na 8 minút a potom opláchnite vlažnou vodou. Pleť tonizujte pleťovou vodou HydraV a kvalitne hydratujte pomocou vášho krému ARTISTRY. Procedúru opakujte 2 x týždenne vždy večer – po dobu 6 týždňov. Potom doprajte pokožke od peelingovej procedúry 6 týždňov pauzu.

 2.  VYHLADZUJÚCE SÉRUM Intensive skincare

Famózne sérum určené na jemnú exfoliáciu, podporu obnovy pleti, na spevnenie  pokožky a zjemnenie viditeľnosti rozšírených pórov.

Obsahuje morské riasy, ovsený proteín a trstinový cukor, ktoré odstraňujú odumretú pokožku, šošovicu, ktorá zvyšuje elasticitu a spevnenie stien pórov, čierny čaj z oblasti Jáva znižuje produkciu kožného mazu a optické difuzéry rozptylujúce svetlo a prejasňujúce pleť.

Aplikácia: Naneste na vyčistenú a tonizovanú pleť 1 – 2 x denne. Neoplachujte! Vhodný na dlhodobé každodenné použitie. Pri kombinácii s obnovujúcim peelingov v deň použitie peelingu sérum vynechajte!

Taaaak a teraz rozmaznávanie nášho tela 🙂 ….

Pripravte si PENIVÝ KÚPEĽ na uvoľnenie mysle a tela, použite BOMBU DO KÚPEĽA z limitovanej kolekcie ARTISTRY STUDIO, ktorá vás zmyslami prenesie priamo do Paríža.

  • Penivý kúpeľ upokojuje a uvoľňuje myseľ a telo.
  • Pleť je hydratovaná a ošetrená.
  • Pleť zanecháva zamatovo hebkú, s nádychom vône Paris.
  • Obsahuje BAMBUCKÉ MASLO, KOKOSOVÝ OLEJ a HORKÚ SOĽ 

Pokožku ošetrite telovým gelom s trblietkami. Obsahuje

  • Vitamín A, C a E
  • Výťažok z rumančeka
  • Voda z kvetov levandule
  • Na pokožke zanechá dotyk lesku

Kolekcia ARTISTRY STUDIO je prevoňaná vôňou levanule, citrónového oleja, alpskej ruže a rumančeka. Kúpeľ môžete spojiť aj s jemným peelingovým čistením pokožky pomocou jemného peelingového mydla ARTISTRY STUDIO.

Tak ja frčím do fitka kočky, hneď ako prídem domov, doprajem si svoj jarné znovuzrodenie pre pleť a telo s ARTISTRY.

Píšte mi komenty, správy, prvé skúsenosti s novinkami a s našim Power Duo balíčkom.

ladyD

 

 

 

 

Message Us