Tak čo??? Nalákala som vás týmto výstižným statusom??? Móda je ohromný svet plný krásy a zábavy, má však svoje pravidlá! 🙂 Jedným z nich je, že zákony sa majú porušovať a nosiť máte to, v čom sa cítite krásna! Ja k tomu doplním: v čom sa cítite sama sebou! ❤️ Toho sa držte, ale položte si aj otázku: Nieje to náhodou ZVYK, alebo SPOLOČNOSŤ, ktorá mi diktuje to, či ono??? Na občasné úlety má každá z nás právo, dokonca sú žiaduce, pomáhajú nám pochopiť, že všetko v živote sa mení a mení sa aj náš pohľad na módu, líčenie, na samú seba atď…Byť KRÁSNA neznamená – snažiť sa na niekoho podobať! Byť krásna znamená CÍTIŤ SA KRÁSNA VO SVOJOM VNÚTRI ?.
MÓDA, KOZMETIKA sú cestičkou, ktorá nám môže pomôcť do toho vnútra nakuknúť 🙂.

A čo sa teda bude nosiť na jar a v lete 2017 ??? ?
Verím, že vás nainšpirujem, alebo odradím 🙂, že práve toto si naozaj neoblečiete…Rozhodne vás chcem upokojiť, lebo keď si 5 z nás oblečie presne to isté a urobí rovnaký makeup, bude to 5 UNIKÁTOV, absolutne odlišných už na prvý pohľad. To kúzlo nemá móda, ale MY ⭐️!

16299248_1822199794717214_2948277838061042714_n
KVETINOVÁ ZÁHRADA
– milióny kvetov všade….keď sa pozerám z okna, asi s tým jarným trendom začnem už teraz 🙂

PODPRDOVÉ TOPY ?
– kašlite na trendy, ak vám vytŕča bruško z nohavíc…toto je trend len pre tie disciplinované, ktoré makajú, aby instagram pri pohľade na ich bruško bledol závisťou! ? ( tak to nebudem túto sezónu ja, to viem určite )

VOLÁNIKY, ó anoooooo ❤️
– volániky všade, volániky na sukniach, šatách, blúzkach! Voľte ich podľa vášho typu postavy 🙂, ale vlňte sa s volánmi!

NEÓNY
– taaak ja idem proti prúdu, ale pre mňa sú už neóny out a nie in 🙂 Čo na neóny hovoríte vy??? Píšte do komentu, nielen o neónoch, ale aj o ostatných trendoch!

KAKI
– znova ó anoooooo !!! ❤️ Krásne, štýlové, na milión spôsobov! Idem do toho! Tak ako minulý rok !!! Len to neprežente, nejdete na lov gazely!

OXFORDSKÝ ŠTÝL 
trend košiel, vestičiek, kravát, pánskych topánok, update-nutý trochu do nedokonalosti! Ak chcete vyzerať perfektne, myslite na to, že k tomu potrebujete pár nedokonalých detailov 😉

HRA POKRAČUJE
– veľké dresy, športové nápisy, snapback čiapky, názvy športových klubov, hrajte sa 🙂, kombinujte, vybláznite sa a nepridávajte si zbytočne roky, pre deti do školy nemusíte ísť v kostýme 😀…Toto je presne ten úlet, ktorý občas každá z nás nutne potrebuje!

CLUB NEPOSLUŠNÝCH DIEVČAT
– prvky rocku, metalu, punku, veľa čiernej, koža, kovové aplikácie, roztrhané džíny, veľké čierne okuliare, alebo aviatorky, pozrite si fotky Rihanny, u nej nájdete asi všetko 🙂 REBELUJTE, PROVOKUJTE, VYZÝVAM VÁS K NEPOSLUŠNOSTI 😀 !

PIJAMAS 🙂
– oversize-ové blúzky, košele, nohavice z padavých materiálov, všetko je in 🙂 !!! Ak nestíhate odniesť dieťa do škôlky, lebo ste zaspali, skoro sa nemusíte trápiť s vlastným prezliekaním…joke 🙂

ORIENT 
– jemné prvky východu považujem za veľmi sexi a ženské..takže u mňa má ORIENT TREND zelenú 🙂

Na ARTISTRY milujem nielen prefesionalitu, silné vedecké zázemie a kvalitu ingrediencií, ale aj jej zmysel pre detail a módu! Každá limitovaná edícia z dielne Rica DiCeccu je výrazne ovplyvnená módnym svetom, návrhármi a módnymi kolekciami. ARTISTRY je súčasťou týždňa módy v NewYorku už niekoľko ročníkov.

MODERN ICON spring 2017 je výstižnou výpoveďou o tom, čo sa nosí…?? IN sú žiarivé ženy, ktoré podčiarknu ich vyžarovanie rovnakým makeupom, IN je prirodzenosť, ale upravenosť, IN je hravosť a zmyselnosť zároveň, IN je bláznivá energia, ktorá búra steny okolo našej duše, IN je samotná ŽENA, ktorá má tisíc tvárí a ťažko ju popíšete pár vetami. Každá z nás môže byť MODERN ICON! KAŽDÁ Z NÁS UDÁVA TREND a MÁ PRÁVO OBČAS SA NECHAŤ UNIESŤ PRÚDOM 🙂, alebo sa PROTI PRÚDU POSTAVIŤ !!! IN je úsmev a dobrá vibrácia…. 

16298511_10208577307334194_8370625334876044047_n

xo, ladyD

#krasavpopredi #modernicon

Message Us