Milé kočky a dámy, ARTISTRY uvádza mega úžasnú novinku a ja často premýšľam nad tým, prečo sa my ženy o seba nestaráme a prečo si to odôvodňujeme frázami o “prirodzenosti”, o tom, že sa “berieme takú – aká sme, aj s vráskami a nepeknými pigmentáciami”. Alebo že nám nič nepomôže, my máme proste “takú pleť.” 

Prečo sa teda staráme o ZÁHRADU??? Veď to je to isté…nemali by sme ju mať radi, takú aká je??? Prerastenú burinou, zdivočelú, neupravenú, plnú škodcov??? A zase tu prichádzeme ku kameňu úrazu: no anoooo, ale všetko ostatné je dôležitejšie, ako sme my sami. A to je najväčšia chyba života v našom ženskom tele. Ale o tom inokedy….dnes to bude o ŽIVEJ VODE 🙂

Na začiatku som úplne nechápala, aký má dôvod značka ARTISTRY na to, aby uviedla najočakávanejšiu novinku roka z línie na úrovni dermatológie v domácom prostredí INTENSIVE SKINCARE ( ISC ) práve v polovici augusta. Teraz už chápem! Denne sa stretávam s klientkami s OHROMNE DEHYDRATOVANOU PLEŤOU, s VÝRAZNÝMI PIGMENTÁCIAMI A MIMICKÝMI VRÁSKAMI. Dôvod nieje leto, ale náš prístup k pleti počas leta (prípadne počas celého roka). 

Vedeli ste o tom, že IBA 25 -30% známok starnutia na našej pleti sú geneticky podmienené? 70% prejavov starnutia  DOKÁŽEME KONTROLOVAŤ….

Prístup sa však dá zmeniť JEDNÝM ROZHODNUTÍM, našťastie existuje množstvo úžasných profesionálnych produktov, ktoré nám dokážu pomôcť s nepekným stavom pleti, zmenu stavu našej pleti nám pomôžu urobiť 2 základné kroky:

  1. SPRÁVNE ODLIČOVANIE  A ČISTENIE PLETI 

  2. SÉRA, SÉRA a SÉRA 🙂 … ideálne aplikované s dermatologickým prístrojom DERMASONIC 

Nové špecializované sérum ISC s čistým vitamínom C a kyselinou hyaluronovou ( HA ) je inšpirované dermatologickými, injekčne podávanými výplňami ( kyselina HA, botox, kolagén atď…) a je ďalším produktom z profesionálnej, ktorý premení našu kúpeľňu na luxusný salón, alebo estetickú kliniku.

Cieľová skupina klientov nového produktu: klienti s MIMICKÝMI VRÁSKAMI, ( vznikajú už v období okolo 18ho roku, najvýraznejšie vrásky sa tvoria v očnom okolí, medzi obočím, na čele a v okolí úst ) klienti s PIGMENTOVÝMI ŠKVRNAMI, so ZNÍŽENOU ELASTICITOU PLETI, klienti s DEHYDRATOVANOU PLEŤOU, s AKNÓZNYMI PREJAMI, alebo S VYSUŠENOU PLEŤOU PO OPAĽOVANÍ. Sérum je vhodné pre všetky typy pleti, cca od 18 rokov.

Ak sa usmejete a vidíte mimické vrásky, alebo ak sa nemusíte usmiať a vidíte ich, potom je ARTISTRY SÉRUM S VIT.C a KYSELINOU HA presne to, čo potrebujete !!!!

  • Komplex VITA C obsahuje 100% čistý vitamín C z čerešne ACEROLA v takej koncentrácii, ktorá nikdy nebola obsiahnutá v doteraz v žiadnom ARTISTRY prípravku. ( zdroje NUTRILITE – BIO kvalita, pestovaná na ekologických farmách v Brazílii ). Pleť nabije ANTIOXIDAČNOU OCHRANOU, ŠTARTUJE RAST KOLAGÉNOVÝCH VLÁKIEN, PODPORUJE BIELENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN a NEUTRALIZUJE OXIDAČNÝ STRES NA BUNKOVEJ ÚROVNI NAŠEJ PLETI, CHRÁNI PLEŤ, CHRÁNI KOŽNÉ BUNKY A MÁ HOJIVÉ VLASTNOSTI. Ak nemáte 100% pod kontrolou vaše stravovanie, stáva sa, že zanedbáte pitný režim, pohybujete sa v zafajčenom prostredí, alebo fajčíte, pôsobí na vás stres, opalujete sa, alebo žijete v meste, prípadne v blízkosti priemyselných parkov, vaša pleť VOLÁ PO VYSOKEJ DÁVKE VITAMÍNU C, aby bola schopná chrániť sa pred OXIDÁCIOU A POŠKODENÍM. 

 

  • Druhou zložkou tohto úžasného prípravku je tak žiadaná a výnimočná KYSELINA HYALURONOVÁ, ktorá je prirodzenou súčasťou našej pleti, starnutím však jej obsah výrazne klesá. Naša kyselinka HA je však presne tou ŽIVOU VODOU, ktorú naša pleť potrebuje, aby dokázala zostať vypnutá, hydratovaná, vláčna a flexibilná. Dávka kyseliny hyaluronovej je ako VEĽKÝ POHÁR ČISTEJ VODY PRE NAŠU PLEŤ. Je to najsilnejší humektant – zvlhčovadlo a ruka v ruke by mala kráčať s ďalšími hydratačnými prípravkami, ideálne z kolekcie HydraV. Najlepšie je aplikovať si ju po osprchovaní, alebo vo vlhkom vzduchu, použiť aj hydratačné sérum a výživný / ochranný krém a zvýšiť pitný režim.
  • V novou sére sa nachádza kyselina HA s dvojitým účinkom. Okamžitú plnosť zabezpečí HA s vláknami s vysokou molekulovou hmotnosťou, v hornej vrstve pleti poskytuje okamžitý efekt vyplnenia vrások. HA s nízkou molekulovou hmotnosťou preniká hlboko do pleti, kde vyrovnáva a zlepšuje úroveň hydratácie , dodáva vlhkosť a pružnosť.

Použitie je veľmi jednoduché: 

– aktivačný vrchnák, ktorý zachováva silu a čistotu vitamínu C zatiahnite na flaštičku s kyselinou hyaluronovou, stačte a aktivovaný vitamín C pretrepte niekoľko sekúnd. 

– pipetkou naberte sérum a 1 – 2 x denne použite 5 – 6 kvapiek do mimických vrások, na pigmentácie a rozotrite do pokožky celej tváre. Kvalitu vitamínu C v sére znižuje vysoká teplota, svetlo, vlhkosť a vzduch, preto je potrebné sérum spotrebovať do 30 dní, ideálne udržiavať v chladnom a tmavom mieste 🙂 …

– použitie RÁNO KOMBINOVAŤ S SPF FILTROM ( ideálne v makeupe ) 

– správny postup starostlivosti o pleť: čistenie, tonizácia, sérum C + HA, hydratačné sérum / hrdina, pleťový krém. 

– s DERMASONIC prístrojom aplikujte sérum 2 x týždenne pomocou režimu VITAMÍN C. 

Cena 30 dennej procedúry – 1 balenie: 65 €

…Viac infošiek na našich beauty workshopoch.

xo, ladyD

Message Us