Pozdravujem všetky krásne, úžasné ženy sveta KP…

ešte predtým než pobalím kufre a odletím na pár dní do Paríža, rozhodla som sa napísať beauty blog pre vás, ktoré hľadáte VÝNIMOČNÝ PARFÉM s myšlienkou, emóciou a prenádhernou vôňou, na ktorú sa nezabudne…

Pár FAKTOV O PARFÉMOCH….

 • Vedeli ste o tom, že vôňa pracuje priamo s vašim podvedomím? Dokáže sa prepojiť s výnimočnými momentami vášho života a navodiť určitú emóciu, energiu…
 • Vedeli ste aj, že vzácne parfémové esencie vášho parfému neznášajú vlhko, teplo a svetlo? Váš obľúbený parfém preto vystavte v tmavšom kúte spálne, nenechávajte ho v kúpelni.
 • Čo ak vôňu na sebe po čase nosenia už NECÍTITE??? Znamená to, že sa vôňa s vami dokonale spojila, vyhovuje vám a stala sa vašou súčasťou. Ak ju cíti okolie, všetko je tak, ako má byť. 🙂
 • O parfémoch všeobecne platí, že čím máte pokožku viac hydratovanú, tým sa vôňa lepšie rozvinie.
 • A teraz KAM? Svetoznáma ikonická Coco Chanel povedala, že žena má nanášať parfém všade tam, kde chce byť bozkávaná. Buďme ale konkrétnejšie… 🙂 Ideálne sú body na tele, kde pulzuje krv a vyžaruje z nich teplo. Parfém nanášajte na pokožku ešte pred oblečením, vôňu môžete naniesť aj do vlasov.
 • Pri výbere parfému NIKDY nešúchajte pokožku – zápästie o zápästie. Znehodnotíte rozvinutie sa vrchného tónu vôňe. 

Coco Chanel kedysi povedala, že:” Žena, ktorá nenosí parfém, nemá budúcnosť…” 

Poďme si ho trošku predstaviť, posielam 5 dôvodov, ktoré vám pomôžu zamilovať sa ešte pred ovoňaním…

 1. Zakázku vytvoriť unikátnu vôňu, prvý parfém luxusnej značky ARTISTRY vyhral najväčší parfémový dom GIVAUDAN. Už tento názov je zárukou kvality a zmyselnosti. S prísnymi kritériami a očakávaniami sa pohrala skúsená dizajnérka vôní Mary Pierre Julien a vytvorila skvostnú vôňu, ľahkú a zmyselnú zároveň. Z produkcie Givaudan pochádzajú napríklad vône DIOR, YSL, Nina Ricci, Calvin Klein, Valentino atď… )
 2. Parfém FLORA CHIC je inširovaný ružovými záhradami parku De Bagatelle v Paríži ( Predstavte si tú krásu, raj ruží… )
 3. Trendom luxusných vôní je stále ČISTÝ RUŽOVÝ OLEJ a práve ružový olej z bulharských ruží je hlavnou hviezdou parfému FLORA CHIC! 
 4. Božský dizajn flakónu z brúseného skla vytvoril dizajnér Olivier VanDoorne, ďalšie jeho flakóny sú: Balenciaga, Marc Jacobs, Armani Diamonds, CK, Just Cavalli, Tommy Hilfiger, Glow by JLO, Christina Aguilera atď… Flakón je vyzdobený stuhou zo surového hodvábu a jeho vrchnáčik pripomínajúci taburetku toaletného stolíka je ručne vyrábaný.
 5. Na Flore zbožňujem aj to, že na každej z nás vonia trochu inak… Nevadí mi, že ju nosí moja najlepšia kamoška, moja mamina, moje klientky. Luxusná vôňa Flora Chic by ARTISTRY sa s tebou prepojí a stane sa výnimočnou. 

Vrchným tónom – tónom hlavy luxusného parfému Flora Chic kraľujú osviežujúce citrusy, srdcom vône je práve čistý ružový olej z bulharských ruží,  spodný tón – tón tela patrí luxusnému kvetu YLANG YLANG z tropického stromu Kanangy vonnej z oblasti indonézskych ostrovov. 

…. a ešte ak by ste ho teraz mohli ovoňať, júúúj! Kontaktujte svoju beauty konzultantku KP a dohodnite si beauty kávičku s Florou, pretože do Flora Chic sa určite zamilujete rovnako, ako ja. Krásny deň plný úžasných vôní želá ladyD @krasavpopredi

Message Us