Vyberte stranu

Keď máš pocit, že sa to nedá? Že nieje ideálny čas, možnosti, okolnosti? HĽADÁŠ CESTY, alebo rýchlo príjmeš svoje výhovorky? ??‍♀️

Pravideľný šport je vlastne taký osobný coaching, kde TY koučuješ seba. Ísť niečo robiť, makať na sebe – aj keď sa ti fakt nechce, alebo sa ti do cesty stavajú prekážky, je vlastne MENTÁLNY TRÉNING, KTORÝ ŤA UČÍ BOJOVAŤ, PRACOVAŤ S VLASTNOU MYSĽOU, DAŤ SI CIEĽ, ZÁVÄZOK A SPLNIŤ HO.

Mrkni na mojich 5 doporučení, ako sa DOSTAŤ DO HRY:

 Nájdi si VZORY, inšpiruj sa od ostatných, nájdi si fotky toho, ako by vyzeral tvoj typ postavy v tej najlepšej verzii, pridaj sa k nám do @loverunstory , obklop sa aktivitou, akciou, nasleduj svoje vzory. Nájdi si hrdinov a staň sa hrdinom.


 Práve vtedy, keď tvoja hlava začne najviac frflať, vzdávať sa a prehovárať ťa, že dnes nie, lebo je moc teplo – moc zima, moc akurát, VTEDY TO BEŽ DAŤ!!!! Bež to dať!


 Každý máme hranicu komfort zóny niekde inde. Nájdi tú tvoju, uvedom si, že sa makaním posúva a PREKAČUJ JU PRAVIDEĽNE.


 Pochváľ sa za akýkoľvek BOJ MIMO KOMFORTNEJ ZÓNY. Nezabúdaj, že existujú ľudia, ktorí ťa obdivujú aj za tvoj nahorší beh. ( možno aj preto, že sedia na gauči, alebo preto, že vedia, aké to je PREKONAŤ SEBA! ??


 INŠPIRUJ OSTATNÝCH UŽ TERAZ…nečakaj, kým budeš šampión. Možno tvojich 6 km namotivuje niekoho viac, ako keby dáš maratón.


…a všimli ste si, že tieto moje riadky vôbec nemusia byť o BEHU?

?

Followuj @loverunstory a BEŽ S NAMI ZA SVOJIMI SNAMI, xo ladyD #loverunstory #ladydnotes

Message Us