Baby, téma VLASY je medzi nami ženami nekonečná. Často dostávam na diagnostikách pleti otázku od klientiek: “Ako je možné, že máte také krásne a zdravé vlasy???”

Tajomstvo krásnych a zdravých vlasov je skryté vo výžive a starostlivosti. Poradím vám pár mojich trikov, ale nevyhovárajte sa na genetiku, baby….Nie každá máme genetický hrubšiu štruktúru vlasu, ale každá môžeme mať vlásky v skvelom stave, zdravé a s vysokým leskom.

Takže poďme na to:

 • Výživa

  bez toho to nejde. Takmer denne papám výživové doplnky, ktoré pomáhajú mojim vlasom k zdraviu a k lesku. Moja topka je jednoznačne ceramidová bomba TRUVIVITY by NUTRILITE a NUTRILITE BIOTÍN  C. Betakarotén, vitamíny skupiny B, zinok, železo, vitamín C, to všetko dodávam môjmu telu v bio kvalite a tým pádom majú  čoho vlasy čerpať “živiny”.

 • Kaderníčka

  júúúj baby, dobrá kaderníčka je rovnako dôležitá ako gynekológ, alebo terapeut, alebo ako dobrý manžel :). Hovorím to klientkám stále dokola, kaderníčka vám buď ku krásnym vlasom pomôže, alebo vám vlasy zničí. Vyberajte si odborníčku, pravideľne preškolovanú, takú, ktorá pracuje s dobrou značkou a nieje lacná. Lacná kaderníčka je znamením zničených vlasov. Zažila som, nestojí to za to. Pozrite si jej instagram, referencie. Premyslite si to, kým si necháte vyliať na hlavu liter peroxidu.

 • ….a teraz STAROSTLIVOSŤ

  Zásadná záležitosť, ktorá ovplyvní vzhľad vašich vlasov. O svoje vlasy sa starám pomocou profesionálnych prípravkov už 17 rokov. Ich stav a lesk nieje len vecou náhody, alebo genetiky. Denno-denný šetrný prístup, výživa a ochrana. Netestujem značky, používam kvalitné žehličky a fény, vlasy si umývam a ošetrujem takmer každý deň a 10 rokov mám tú istú kaderníčku, lebo je úžasná. Ďakujem Slávka.

By the way..ŽEHLIČKA…tú je potrebné častejšie meniť. Ak už máte pocit, že Vám žehlička vlasy dobre nežehlí, alebo “zatrháva”, patrí do koša, nie do kozmetickej tašky v kúpelni.

Pred nedávnom som počula výrok roka: ak si budem vlasy často umývať, zvyknú si a budú sa mi mastiť…Povedala žienka s mastnými vláskami. Dámy, VLASY SI UMÝVAJTE VŽDY, keď NEVYZERAJÚ DOBRE! Mastné vlasy si všimne KAŽDÝ, kto má trochu vkusu…nezamaskujete ich, neučešete to, aj tak budú mastné, pokazia Váš outfit, urobia veľmi zlý prvý dojem, zabudnite na KORUNU KRÁSY, ak máte mastné vlasy…Ak Vaše vlásky potrebujú umývať každý, alebo každý druhý deň, ROBTE TO! Nešetrite na vode  …ZDRAVÉ A KRÁSNE VLASY NEMÔŽU BYŤ MASTNÉ a ŠPINAVÉ!

Dôležitá je aj správna technika umytia pokožky hlavy, kefy – hrebene, ktoré používate. Na rozčesávanie mokrých vláskov používajte hrebienok, ako je na obrázku. Pozor na lacné hrebene, ktoré zbytočne elektrizujú a ničia vlasy.Viete, ako si správne umývať vlasy? Ak nie, napíšte mi správu, dám vám rýchle zaškolenie.

Čo používam na moje vlasy, aby boli zdravé ???

Nekupujte si lacné šampóny v drobériách…Prosím NIEEEEE!!! Nedovoľte to ani Vašim kamarátkam. Z takýchto prípravkov KRIČÍ NEKVALITA a CHÉMIA, o ošterení vlasov sa VÔBEC nemôžeme ani baviť…Nieeeee, nedávajte si na vlasy VAJÍČKO, ani olej, ani nič podobné…Základ krásnych vlasov je PROFESIONÁLNA STAROSTLIVOSŤ!

Do SATINIQUE som sa zamilovala ešte skôr, ako do ARTISTRY ! Vážne… Bol to môj prvý kontakt s Amway výrobkami. V tej dobe som mala vlasy po pás, nefarbené, používala som to najlepšie, čo bolo na trhu dostupné. Keď som u môjho priateľa / teraz už 16 rokov manžela / prvý krát použila na vlasy SATINIQUE, aboslutne som nechápala, ako som bez neho mohla doteraz žiť. Aj bez SATINIQUE, aj bez môjho muža.

 • VYHLADZUJÚCI ŠAMPÓN SATINIQUE použijem potom, ako si vlasy poriadne opláchnem vodou.Nebojte sa, nevyhladí Vám kučery, vyhladí Vám polámaný a zničený povrch vlasu

SATINIQUE HYDRATUJE, ZACELÍ JEMNÝ POVRCH VLASU, obsahuje patentovanú technológiu ENERJUVE, vlasom dodá pozitívne nabitý komplex posilňujúcich lipidov, vystužujúci keratín a vyhladzujúcu 18-MEA kyselinu, ktorá účinkuje vo všetkých 3 vrstvách vlasu. Obsahuje zmes OLEJA Z ORECHOV KUKUI a provitamín B5.

Pravidlo krásnych vlasov = ÁNO, POTREBUJETE POUŽÍVAŤ AJ KONDICIONÉR!

 • Tak, ako dáva logiku, že pleť čistím, tonizujem a hydratujem, tak dáva aj logiku, že ak vlas PRI UMÝVANÍ OTVORÍM, potrebujem ho aj ZAVRIEŤ A VYHLADIŤ! Presne na to slúži zázračný KONDICIONÉR! Používajte ho vždy, keď použijete šampón.

 

 • Môj tajný trik na vlasy, ktorý sa stáva verejným  je REVITALIZAČNÁ MASKA NA VLASY od Satinique!

TOPKA! PERFEKTNÁ! DOKONALÁ! MILUJEM JU…potrebujete ešte nejakú info???  Poradí si aj s najviac polámanými končekami, vyživí vlásky v akomkoľvek zlom stave, dodá lesk, už som písala, že ju MILUJEM???  RELAX TIME pre moje vlasy…Nanesiem do 2/3 vlasov, nie ku pokožke, zabalím do uteráka a igelitu a nechám pôsobiť kľudne aj pol hodinku. Kto ju má, píšte do komentu, aké sú Vaše skúsenosti. 

 

 • Do vlhkých vlasov po umytí zvyknem používať SATINIQUE OLEJOVÉ SÉRUM, ktorý vlasy nezamastí, dodá im vysoký lesk a zdravý vzhľad.

Olejové sérum na obnovenie suchých koncov vlasov obsahuje posilňujúce LIPIDY, vystužujúci KERATÍN, vyhladzujúcu 18-MEA kyselinu, OLEJ ORECHOV KUKUI, vzácny ARGANOVÝ OLEJ z Maroka, AVOKÁDOVÝ OLEJ a provitamín B5. 

 

Verím, že vám moje tipy na krásne vlasy pomohli, píšte mi komenty, otázky, vaše skúsenosti.

Krásny deň a krásne vlasy želá ladyD

Čo si teda máte objednať?

120467 OLEJOVÉ SÉRUM S MAROCKÝM ARGANOVÝM OLEJOM

119593 REVITALIZAČNÁ MASKA NA VLASY

110655 HYDRATAČNÝ VYHLADZUJÚCI ŠAMPÓN

110664 HYDRATAČNÝ VYHLADZUJÚCI KONDICIONÉR

110672 SPREJOVÝ LAK NA KONEČNÚ ÚPRAVU ÚČESU

 

Zdroj fotiek, facebook: ARTISTRY Europe

 

Hrebeň na rozčesávanie mokrých vlasov

Message Us