Dnes asi prvý krát prepájam beauty blog s mojim pozitívnym blogom a cítim sa trochu ako Carrie Bradshaw, ktorá sedí pri svojom macu, píše a díva sa z okna… na New York! 

New York je jeden z mojich zatiaľ nesplnených snov, ale rovnako, ako to bolo s Parížom, presne viem, ako sa tam budem cítiť. Milión krát som videla všetky diely SATC, tisíc krát som videla Friends a ak začína romantická komédia pohľadom na NYC, vopred viem, že ten film budem milovať… Až tak zamilovaná som do toho záhadného mesta, aj keď sme sa ešte nikdy nestretli.

Už mesiace v našom beauty svete očakávame príchod božskej profesionálnej dekoratívnej kozmetiky ARTISTRY STUDIO – New York edition a konečne sme sa dočkali… je tu a je presne taká, ako som si ju predstavovala…Plná New Yorku, úžasná, profi a zároveň praktická, pre ženy, ktoré žijú svoje sny, presne pre nás PASSIONISTKY !!! Vidím sa, ako pijem Starbucks coffee, cítim v každej bunke môjho tela tú nádhernú jeseň v central parku a som slobodná.

Ako toto mesto vidí naša slovenská ARTISTRY kráska Meňuška, žijúca priamo v New Yorku???

Píše mi:
“New York City je ako drahá akcia na burze! Má veľkú cenu, pretože ju každý chce! Nikde však nie je garantované, či z nej budeš mať “nejaký zisk“.
Myslím si, že každý človek aspoň raz za život sníva o tom , že navštívi NY! 
Je to mesto, ktoré naozaj nikdy nespí, plne extrémov, kontrastov. Mesto kde má každý svoj štýl a nerieši módne trendy …ide si svoje. Mesto, v ktorom o 2 hod v noci zájdeš na mrazený jogurt, či sushi v župane a s turbanom na hlave a nikto sa nad tým ani nepozastaaví…vážne! ? Všetci sa neustále niekam ponáhľajú a neuvedomujú si aké šťastie majú, že môžu žiť v tak krásne šialenom chaotickom meste, plnom kultúr a národnosti z celého sveta, na tak malom kúsku zeme! 
Je až dych vyrážajúce keď si predstavím aký som šťastko! Osobne som zažila život priamo na Manhattane či už na Upper West side, kde som si mohla zabehať cez Central Park každý deň, alebo priamo v strede Park Avenue, kde je prístup k naj-fancy reštauráciám, barom atď….každý kúsok z NYC je úplne krásny, no v niečom inom. Neskutočná je napríklad architektúra, historická budova stojí hneď vedľa super moderného mrakodrapu. Alebo nádherný park plný zvierat, veveričky a zajačiky behajúce po parku s výhľadom na mrakodrapy! No proste woooow! 
Je to mesto neobmedzených možností a plné ľudí s veľkým Americkým snom! No je tu aj veľa vecí, ktoré sú smutné a nútia ma zamyslieť sa nad svojim životom každý deň. Ťažko sa tu žije, pretože všetko je tu neskutočne drahé! Proste si platíme za životný štýl v NYC, je to cena, ktorú musíme platiť! 
Kráčate po ulici a vidíte ako multimilionár stojí hneď vedľa žobráka a nehodí mu ani 1$! Po pár rokoch života v NYC Vás už nič neprekvapí! 🙂 Stanete sa skvelou osobnosťou! Naučíte sa trpezlivosti a tolerantnosti, či nezištnej pomoci a otvorenosti k ľuďom, ktorých ste stretli pred minútou po prvýkrát v živote. Jeden deň NY milujem a na druhý deň nadávam, že už sa neviem dočkať, kedy odtiaľto vypadnem haha…Proste kto nezažije, neuverí!  Ja som sa naučila sústrediť na to dobré, na krásne veci, na to, čo na NYC milujem! Danielka ja ale niesom veľmi na písanie slohov :)…musíš prísť do NYC a potom môžeš napísať blog, ako vnímaš NYC TY! “
A ja odpovedám: Kráska, sľubujem, že to urobím a spolu si vypijeme kávičku.
A teraz poďme na to, NOVÁ DEKORATÍVNA KOZMETIKA ARTISTRY STUDIO –
New York edition:

3 STÁLE PRODUKTY

  • Maskara na zvýraznenie rias 3 v 1 ( nadvihne, zahustí, predĺži riasy )

  • Farebný balzam na pery ( obsahuje – Bambucké maslo, výťažok Aloe vera, avokádový olej, olej z jadier hroznových bobúľ, kokosový olej )

  • Palety ON – TO – GO = multifunkčná paleta na exkluzívnej minerálnej báze, 3 očné tiene, púder, lícenka a rozjasňovač v jednom balení )

3 LIMITOVANÉ PRODUKTY ( do vypredania zásob )

  • Rozjasňujúci kompaktný púder Broadway lights so svetielkom 

  • Ceruzka na pery 2 v 1 na vytvorenie líčenia Ombre

  • Ceruzka na oči 2 v 1 ( s kontúrovacou ceruzkou a očným tieňom na štýlové a rýchle líčenie ) 

Ako túto božskú kolekciu využiť na max, o tom nám viac povie vo svojich tutorialoch naša makeup artist @lehanyvisage na našom instagrame @krasavpopredi.

Teším sa na vaše líčenia, fotky, označujte hashtag #artistrystudio #passionista a samozrejme #krasavpopredi

 

xo, ladyD

Photo NYC by: @marienka23

Photo ARTISTRY STUDIO by: @ladydnotes

Message Us