Čo sa týka kozmetiky, ženy sa delia na 2 základné tábory: také, ktoré chápu, že niesme až tak bohaté, aby sme si dovolili kupovať lacné kozmetické prípravky smile – emotikon a potom také, ktoré to zatiaľ nechápu, zainvestujú síce občas do “lepšieho” krému, ale o kvalitnom čistení nechcú ani počuť….

Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti kozmetiky a starostlivosti o pleť a videla som stovky tváričiek v prístroji na analýzu pleti S.A.M., ktorý nám pomôže určiť, v akom stave sa nachádza pleť klientky a aké má aktuálne potreby. Jednu vec zo svojej praxe viem:
Môžete mať super bombastický kvalitný krém, alebo sérum, ale AK NEMÁTE KVALITNÝ ČISTIČ + PLEŤOVÉ TONIKUM A ČISTÍTE SI PLEŤ VÝROBKAMI ZO SUPERMARKETU, NIKDY NEUVIDÍTE NA PLETI VÝRAZNÝ VÝSLEDOK! Vysvetlím Vám aj PREČO! Správna kozmetická starostlivosť má byť síce JEDNODUCHÁ, ale kvalitná a ucelená.
Naša pleť má na svojom povrchu veľmi dôležitú hydro-lipidovú bariéru, ktorej hlavnou funkciou je OCHRANA zdravia našej pleti. Tento neviditeľný film chráni pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, pred UV žiarením, pred toxickými látkami a zároveň udržuje VODU v našej pleti. Nekvalitné čistiace prípravky z hypermarketov / a mydlá / narušia našu prirodzenú lipidovú bariéru a jej ochranné funkcie. Spustí sa tým kolotoč vysušovania, precitlivelosti, pigmentácií, začervenania atď…Potom máme problém vybrať si aj medzi kvalitnými krémami, nič nám “akosi nesedí tak, ako by sme chceli”….Ak si aj vyberieme, naša kvalitná kozmetika nedokáže pôsobiť a pracovať tak, aby by správne mala. Ak by ste boli mojou priateľkou a mohla by som Vám poradiť, moja rada by znela takto: NIKDY SI NEČISTITE PLEŤ MYDLOM, ANI ZDANLIVO LACNÝMI “MAINSTREAMOVÝMI” KOZMETICKÝMI ZNAČKAMI! Takéto výrobky niesú KONCENTRÁTY, neobsahujú vysokú koncentráciu účinných kvalitných látok a preto sa Vám minú rýchlo a nezanechajú žiadny pozitívny efekt. Druhá rada by znela: NIKDY NECHOĎTE SPAŤ S MAKEUPOM NA TVÁRI!

Aké je teda RIEŠENIE???
Každá z Vás má vo svojej blízkosti nejakú ARTISTRY KONZULTANTKU, ktorá na sebe pracuje, vzdeláva sa v obore, miluje svoju prácu a jej úlohou je, kvalitne a odborne Vám poradiť. Momentálne máme v ponuke 2 UCELENÉ SYSTÉMY STAROSTLIVOSTI O PLEŤ – Essentials a Youth Xtend. Od septembra si budete môcť vybrať aj tretí systém: NOVINKU HYDRA – V! Každý z našich skincare systémov obsahuje KVALITNÉ ČISTIACE A TONIZAČNÉ VÝROBKY, ktorých úlohou je ŠETRNE pristupovať k Vašej pleti, OBNOVOVAŤ hydro-lipidovú bariéru, čistiť a chrániť pleť. Čistič a tonizačnú vodu si vyberte podľa TYPU a STAVU PLETI, zachovajte VŽDY trojkrokovú starostlivosť, 2 x denne + špeciálne produkty na riešenie konkrétneho problému. Myslite aj na to, že ak musíte “iné” čistiace prípravky kupovať cca. každé 2 mesiace, INVESTÍCIA DO ARTISTRY SA DOSLOVA VYPLATÍ, pretože vďaka koncentrácii našich výrobkov dokonca aj ušetríte. 6 mesiacov je približne doba, kedy Vaša pleť začne ukazovať kvalitný vplyv Vašej novej starostlivosti a zároveň sa Vaše flaštičky ARTISTRY vyprázdnia…

Rozlúčim sa s myšlienkou, s ktorou som začala… nielen že niesme až tak bohaté, aby sme vyhadzovali peniaze za nekvalitu. Myslím, že my sme dosť múdre smile – emotikon, aby sme chápali, že čo sa KOZMETIKY týka, platí to isté, čo pri výbere partnera… nestačí “NEJAKÝ” wink – emotikon

Ešte krajší deň s ARTISTRY želá lady D

‪#‎krasavpopredi‬ ‪#‎ARTISTRY‬ ‪#‎beautyBLOG‬ ‪#‎beautysteps‬

Message Us