Ak máte pri sebe úžasného partnera ( je jedno, či životného, pracovného, alebo skvelého priateľa ), určite viete, že keď sa spoja dvaja SKVELÍ, vznikne NEPREKONATEĽNÝ TEAM! 🙂

Aj ARTISTRY TAKÝ NEPREKONATEĽNÝ SKINCARE TEAM MÁ!

POWER DUO je NOVINKA, ktorá urobila taký mini prevrat 🙂 v dermatológii. Je to totižto DERMATOLÓGIA V DOMÁCOM PROSTREDÍ… POWER DUO je skincare kúra určená pre všetky žienky, ktoré si nevedia dať rady so stavom pleti a potrebujú intenzívny produkt, zároveň si nechcú doničiť pleť agresívnymi procedúrami. PD je určené pre všetky typy pleti, pomáha zmierniť viditeľnosť pigmentových škvŕn, jazvičiek po akné, pomáha zlepšiť stav akné, zmenšiť rozšírené póry, obnoviť pleť po dovolenke, po lete, alebo po zatažení pokožky napríklad soláriom, či stresom. 

OBNOVUJÚCI PEELING INTENSIVE SKINCARE na enzýmovej báze obsahuje exkluzívny enzým z extraktu húb Mucor Miehei. Tento enzým kopíruje prirodzený exfoliačný mechanizmus našej pleti. Mucor Miehei je samoneutralizujúci enzým, pracujúci s PH pokožky. Nikdy viac to už s peelingom “nepreženiete”, ani nepocítite pri peelingu podráždenie. Použitie: VEČER 8 pumpnutí – nechať pôsobiť 8 minút – 2 x týždenne, potom zmyť vodou, pleť tonizovať a kvalitne hydratovať!

VYHLADZUJÚCE SÉRUM INTENSIVE SKINCARE obsahuje REFINISHING COMPLEX, koncentovanú kombináciu optických difuzérov a prírodných zložiek, zameranú na regeneráciu vzhľadu pórov a posiľnenie pevnosti pleti. Extrakty z ovsa a cukor vyhladzujú pokožku a podporujú exfoliáciu bez kyselín. Výťažok zo šošovice pomáha vystielať steny pórov a zvyšuje ich elasticitu. Výťažok z čaju Jávy znižuje produkciu kožného mazu. Vyhadzujúce sérum používajte každý deň RÁNO, vynechajte ho počas toho dňa, keď použijete obnovujúci peeling. Sérum je skvelé aj “pod makeup”.

Ešte krajší deň s ARTISTRY želá lady D

‪#‎beautyblog‬ ‪#‎ARTISTRY‬ ‪#‎krásavpopredí‬ ‪#‎realladies‬ ‪#‎POWERduo‬

Message Us