Každá z nás už asi zažila ten pocit, keď sa nám nechce… prídeme neskoro domov, unavené, prípadne vytancované :), v našej hlave je len jeden smer – posteľ !!! Každá z nás už asi zažila ten moment, keď nás láka kamoška na zmenu krému, lebo ten “jej” je oveľa lacnejší a denne ho dávajú v reklame…. Každá z nás asi zažila ten moment, že zázrak na počkanie neprichádza a na našej pleti nevidíme výsledky “hneď, keď si dupneme, ako pyšná princezna, ala já chci, aby ta květina spívala…”

Pleť je živá, je súčasťou nás! Zo všetkého najviac potrebuje pravideľnú starostlivosť a šetrný profesionálny prístup. Ak ju pred spaním neodlíčime, je to, ako by sme sa o ňu mesiac nestarali…Ak na nej experimentujeme a testujeme krémy z reklám, vráti nám to…precitlivelosťou, ekzémami, podráždením. Ak ju nechránime pred slnečným žiarením, pestujeme si pod povrchom pleti katastrofu ( hyperpigmentácie ). Ak jej nedoprajeme čas, neuvidíme zmenu. Ak k nej nepristupujeme s láskou, o niekoľko rokov budeme zbierať ovocie nášho prístupu, nebudeme však nadšené.

Budúcnosť našej pleti závisí na tom, ako sa o ňu staráme dnes. Ako ju čistíme, ako ju ošetrujeme a hydratujeme. Ako jemne a šetrne s ňou zaobchádzame. Naša pleť je zrkadlom toho, čo jeme, aký životný štýl žijeme, ako premýšľajme…Zobrazí aj naše nálady, postoje, prehrešky. Ukáže všetko. Pleť je našou reklamou.

Ak ste to niekedy chceli vzdať, možno aj práve dnes, NEROBTE TO! Nevzdávajte sa! Pokračujte v tom, čo robíte, má to zmysel a časom pochopíte aký… Ja som so svojou ARTISTRY skincare starostlivosťou začala pred 13 rokmi. Pleť som mala v katastrofálnom stave, moja nádej na zlepšenie bola minimálna. Dnes už viem, že som urobila tú najlepšiu vec pre zdravie a krásu mojej pleti. Vždy, keď sa mi nechce, spomeniem si, akú úžasnú kozmetiku mám! Ako veľmi pomohla zmeniť stav mojej pleti.
Ak ste to už pár krát vzdali, nikdy nieje neskoro ZAČAŤ ZNOVU! Dohodnite si termín analýzy pleti, nechajte si poradiť, čo Vaša pleť potrebuje a vytvorte si nový rituál krásy 🙂

Vaša ladyD

#krasavpopredi #realladies #skincareritual #ARTISTRY

 

Message Us