1. PRIRODZENOSŤ – je základnou požiadavkou, ktorú od kvalitného makeupu máme! Masky na tvári v odtieňoch pomaranča prípadne “fejkového opálenia” sa nikdy nenosili, ani nebudú :), makeup je druhou kožou, nesmiete ho príliš vidieť, ani cítiť na pokožke. Odtieň si skúšajte vždy na hrane tváre, nikdy nie na ruke! Ideálny odtieň je ten, ktorý splynie s pokožkou.

2. TRVÁCNOSŤ – znamená v jednoduchosti, že tam, kde makeup ráno nanesiem, tam ho aj večer nájdem :))! Nesmie robiť fľaky po pleti, nesmie sa roztekať, otláčať, kvalitný makeup vydrží aj vlhkosť, dotyk s oblečením a malé slzičky…

3. DIZAJN – kvalitná kozmetika sa spozná aj podľa dizajnu :), milé real ladies! Ak značka šetrí na kreativite a kvalite pri tvorbe dizajnu, ťažko zainvestuje do obsahu. Kozmetika si zaslúži vyzerať 🙂 nielen na Vašej tváričke, ale aj vo Vašej kabelke! Kozmetika je zároveň “šperk”!

4. OCHRANA PLETI – makeup je “ochranný štít” pre našu pleť! Je to bariéra, ktorá chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi prostredia. Obsahuje faktor, ktorý chráni pleť pred nebezpečným UV žiarením a zabraňuje tým vzniku nepekných pigmentácií a antioxidačné technológie, ktoré chránia pleť v boji s voľnými radikálmi.

5. VÝŽIVA A HYDRATÁCIA – žienky sa boja toho, že zaťažia pleť použitím makeupu! Preto často vyrazia do “sveta” s “nahou tvárou”. Pri kvalitnom makeupe je však opak pravdou!!! Makeup je posledným krokom starostlivosti o pleť a jeho úlohou je oveľa viac, než len estetická funkcia! Obsahuje technológie na výživu pleti, častokrát má rovnaké patenty ako Váš krém a jeden s druhým sa navzájom podporujú. Suchá pleť potrebuje pomocou makeupu hydratovať, mastná pleť potrebuje naopak redukovať nadmernú mastnotu.

#krasavpopredi #makeup #Artistry

Message Us